Rio 2016: pasiekimai ir pamokos

LTOK prezidentė apibendrina Rio de Žaneiro olimpines žaidynes.

Skaityti

Rio perdavė estafetę Tokijui
21 Rugpjūtis

Rio perdavė estafetę Tokijui

Skaityti

Lietuviai varžėsi maratono trasoje
21 Rugpjūtis

Lietuviai varžėsi maratono trasoje

Skaityti

Olimpinių žaidynių uždaryme – karnavalo ritmai
21 Rugpjūtis

Olimpinių žaidynių uždaryme – karnavalo ritmai

Skaityti

Airinė Palšytė - trylikta
20 Rugpjūtis

Airinė Palšytė - trylikta

Skaityti

Lietuvių pasirodymą Rio baigs debiutantai
20 Rugpjūtis

Lietuvių pasirodymą Rio baigs debiutantai

Skaityti

Suklupęs žirgas atėmė svarbius taškus
20 Rugpjūtis

Suklupęs žirgas atėmė svarbius taškus

Skaityti

Ministras Pirmininkas lankėsi olimpiniam kaimelyje
20 Rugpjūtis

Ministras Pirmininkas lankėsi olimpiniam kaimelyje

Skaityti

I.Navakauskas stipriausiųjų dešimtuke
20 Rugpjūtis

I.Navakauskas stipriausiųjų dešimtuke

Skaityti

Laukia neprognozuojama kova
20 Rugpjūtis

Laukia neprognozuojama kova

Skaityti

Ėjikus stabdė karštis
19 Rugpjūtis

Ėjikus stabdė karštis

Skaityti

I.Navakauskas varžysis B finale
19 Rugpjūtis

I.Navakauskas varžysis B finale

Skaityti

Penkiakovininkė pagerino olimpinį rekordą
19 Rugpjūtis

Penkiakovininkė pagerino olimpinį rekordą

Skaityti

Sėkmę lemia ne tik jėga, bet ir rami galva
19 Rugpjūtis

Sėkmę lemia ne tik jėga, bet ir rami galva

Skaityti

Rio: šiuolaikinė penkiakovė ir šuoliai į aukštį
18 Rugpjūtis

Rio: šiuolaikinė penkiakovė ir šuoliai į aukštį

Skaityti

Klaidingas arba jau užregistruotas el. pašto adresas
2016 m. Rio de Žaneiro olimpinės žaidynės
Šaka Rungtis Sportininkas / ė Vieta / Medalis
Dviračių sportas Plentas Ramūnas Navardauskas 35 vieta
Dviračių sportas Plentas Ignatas Konovalovas 0 vieta
Dviračių sportas Plentas Daiva Tušlaitė 34 vieta
Dviračių sportas Trekas, keirinas Simona Krupeckaitė 12 vieta
Dviračių sportas Trekas, sprintas Simona Krupeckaitė 7 vieta
Plaukimas 100 m krūtine Giedrius Titenis 10 vieta
Plaukimas 100 m nugara Danas Rapšys 24 vieta
Plaukimas 100 m krūtine Andrius Šidlauskas 23 vieta
Plaukimas 100 m krūtine Rūta Meilutytė 7 vieta
Plaukimas 200 m krūtine Giedrius Titenis 22 vieta
Plaukimas 100 m laisvuoju stiliumi Simonas Bilis 30 vieta
Plaukimas 200 m nugara Danas Rapšys 21 vieta
Plaukimas Kombinuota estafetė 4x100 Giedrius Titenis,
Danas Rapšys,
Simonas Bilis,
Deividas Margevičius
14 vieta
Plaukimas 50 m laisvuoju stiliumi Simonas Bilis 8 vieta
Sportinė gimnastika Dagiakovė Robertas Tvorogalas 42 vieta
Irklavimas W2x Donata Vištartaitė,
Milda Valčiukaitė
Irklavimas M2x Mindaugas Griškonis,
Saulius Ritter
Irklavimas M4x Aurimas Adomavičius,
Dominykas Jančionis,
Martynas Džiaugys,
Dovydas Nemeravičius
9 vieta
Irklavimas M1x Armandas Kelmelis 19 vieta
Irklavimas W1x Lina Šaltytė 14 vieta
Lengvoji atletika Sportinis ėjimas, 20 km Marius Žiūkas 26 vieta
Lengvoji atletika Sportinis ėjimas, 20 km Marius Šavelskis 59 vieta
Lengvoji atletika Disko metimas Andrius Gudžius 12 vieta
Lengvoji atletika Maratonas Diana Lobačevskė 17 vieta
Lengvoji atletika Maratonas Rasa Drazdauskaitė 37 vieta
Lengvoji atletika Maratonas Vaida Žūsinaitė 38 vieta
Lengvoji atletika Disko metimas Zinaida Sendriūtė 10 vieta
Buriavimas RS:X Juozas Bernotas 26 vieta
Buriavimas Laser Radial Gintarė Scheidt 7 vieta
Sunkioji atletika 94 kg Aurimas Didžbalis
visi rezultatai

Partneriai

TOPsport logotipas web2 Maxima logo web Wake your body VivusLT grey loto

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web RC logo web dolmen LOGO web IDW logo web APRANGAgroup glimstedt nike l r krasta impuls audimas 176x108px2

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas