LTOK direktoratas

LIETUVOS TAUTINIO OLIMPINIO KOMITETO DIREKTORATAS

Valentinas PAKETŪRAS
Generalinis direktorius
Tel.: 2780 641
El. paštas: valentinas@ltok.lt

Algimantas GUDIŠKIS
LTOK Patarėjas
Tel.: 2780 658
El. paštas: algis@ltok.lt

SEKRETORIATAS

Ernesta STRAVINSKIENĖ
Sekretoriato viršininkė
Tel.: 2780 642
El. paštas: info@ltok.lt


OLIMPINIO SPORTO DIREKCIJA

Einius PETKUS
Direktorius
Tel.: 2780 652
El. paštas: einius@ltok.lt

Kazys STEPONAVIČIUS
Direktoriaus pavaduotojas
Tel.: 2780 651
El. paštas: kazys@ltok.lt

Vida VENCIENĖ
Vyriausioji referentė
Tel.: 2780 649
El. paštas: vida@ltok.lt

Lina VAISETAITĖ
Programų vadovė
Tel.: 2780648
El. paštas: lina@ltok.lt


FINANSŲ, KOMUNIKACIJOS IR ŪKIO DIREKCIJA

Edita KUZNECOVIENĖ
Direktorė
Tel.: 2780 645
El. paštas: edita@ltok.lt

Stefanija BRIEDIENĖ
Vyr. buhalterė
Tel.: 2780 650
El. paštas: briedis@ltok.lt

Giedrius INDRIŪNAS
Administratorius
Tel.: 2780 655
El. paštas: giedrius@ltok.lt

Gedas SAROČKA
Viešųjų ryšių specialistas
Tel.: 869945226 
El. paštas: gedas@ltok.lt


UŽSIENIO RYŠIŲ DIREKCIJA

Vaida MASALSKYTĖ
Direktorė
Tel.: 2780 656
El. paštas: vaida@ltok.lt

Agnė VANAGIENĖ
Projektų vadovė
Tel.: 2780 656
El. paštas: agne@ltok.lt


OLIMPINIO ŠVIETIMO DIREKCIJA

Vita BALSYTĖ
Direktorė 
Tel.: 2780 657
El. paštas: vita@ltok.lt

Ugnė SUPRANAVIČIENĖ
Programų vadovė
Tel.: 865286853
El. paštas: ugne@ltok.lt

 

LIETUVOS OLIMPINIS FONDAS

Mantas MARCINKEVIČIUS
Direktorius
Tel.: 2780 646
El. paštas: mantas@ltok.lt

Edita KUZNECOVIENĖ
Vyr. finansininkė
Tel.: 2780 645
El. paštas: edita@ltok.lt

Liutauras RADZEVIČIUS
Strateginių projektų vadovas
Tel.: 2780 654
El. paštas: liutauras@ltok.lt

Miglė ŠAMŠONAITĖ
Marketingo projektų vadovė
Tel.: 2320040
El. paštas: migle@ltok.lt

Ignas GIBAS
Renginių ir projektų vadovas
Tel.: 2780 654
El. paštas: ignas@ltok.lt 

Partneriai

4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas