LTOK fiziniai nariai

Arvydas Juozaitis

Klaipėdos universiteto Kūno kultūros katedros lektorius

+370 612 38447 

arvydas.juozaitis1@gmail.com

 

Donatas Kazlauskas

Lietuvos orientavimosi sporto fderacijos prezidentas

UAB „Olifėja“ generalinio direktoriaus pavaduotojas

+370 5 2780702

donatask@olifeja.lt 

 

Dainius Kepenis

LR Seimo narys

+370 687 77973

dainius.kepenis@lrs.lt

 

Vytautas Kukarskas

UAB „Kuvitas“ direktorius

+370 698 22345

kukarskas@gmail.com 

 

Valdas Malinauskas

Lietuvos imtynių federacijos administracijos darbuotojas

+370 612 33272

valdas@imtynes.lt

 

Vytautas Padlipskas

UAB „Oferta“ direktoriaus pavaduotojas

+370 699 37939

vytautas.padlipskas@gmail.com

 

Irena Ramelytė

LRS nario D. Kepenio padėjėja-sekretorė

+370 687 21973

gyvenk2013@gmail.com

 

Petras Statuta

+370 676 35177

 

Gintautas Umaras

UAB „Umarai“ vadovas

+370 698 39990

gintas@umaras.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Partneriai

4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas