2014 / 08 / 22

A.Paražinskaitė laimėjo bronzos medalį (Papildyta)

A.Paražinskaitė ir J.Ostapenko (kairėje)

A.Paražinskaitė dvejete laimėjo bronzos medalį

Vasaros jaunimo olimpinėse žaidynėse Nandzinge bronzos medalį merginų dvejetų turnyre laimėjo Akvilė Paražinskaitė, Ji poroje su Latvijos atstove Jelena Ostapenko kovoje dėl trečiosios vietos rezultatu 6:3, 7:5 nugalėjo amerikietės Sonya Kenin ir meksikietės Renatos Zarazua Ruckstuhl porą. Vienetų turnyro pusfinalyje Akvilė pralaimėjo kortų šeimininkei S Hu 2:6, 3:6 ir kovoje dėl bronzos medalio susitiks su Ukrainos atstove Anhelina Kalinina, kuri pusfinalyje pralaimėjo baltarusei Irynai Šymanovič 6:3, 6:7, 3:6.

Lietuvos ir Latvijos tenisininkės poroje jos žaidė pirmąkart ir pačios buvo nustebusios, kad  gerai sekėsi. „Manau, kad gerai papildėme viena kitą ir gali būti, kad ateityje pasistengsime dar kur nors pažaisti kartu“, - sakė tenisininkės. J.Ostapenko pasaulio jaunių reitinge užima 5-ąją vietą (moterų - 397-ąją), o A.Paražinskaitė – 31-ąją (moterų – 619-ąją).

„Kol kas iškovotų apdovanojimų kolekcijoje šis bronzos medalis užims vieną svarbiausių vietų, - sakė A.Paražinskaitė. - Dar labai norėčiau laimėti ir šeštadienį vienetų varžybų mačą dėl bronzos.“ Kalbėdama apie pralaimėjimą pusfinalyje kinei, Akvilė sakė: „Varžovė gerai pataikė. Aš turėjau kitaip žaisti. Įvairiau: reikėjo dažniau „pjauti“, bandyti aukštus kamuoliukus. O aš jai labai patogius kamuoliukus mušiau...“ Beje, dieną teniso kortuose buvo 34 laipsniai šilumos.

Nandzinge visų teniso varžybų nugalėtojai ir prizininkai bus apdovanoti šeštadienį.

Šeštą pergalę iškovojo Lietuvos krepšininkai. Šį kartą jie įveikė Urugvajaus komandą – 15:12. Lyg susitarę visi krepšininkai pelnė po lygiai taškų: Kristupas Žemaitis, Jonas Lekšas, Justas Vazalis – 4, Martynas Sajus – 3. Šeštadienį krepšininkai žais su slovėnais ir lenkais.

Penktadienį kovas pradėjo penkiakovininkai, kurie dėl pirmųjų taškų kovėsi fechtavimo varžybose. Nandzinge nebus jojimo rungties, tačiau fechtavimo varžybos vyks du kartus

Merginų varžybose Aurelija Tamašauskaitė iškovojo 13 pergalių, patyrė 10 pralaimėjimų ir buvo dešimta tarp 24 dalyvių, surinkusi 226 taškus. Lydere tapo kanadietė Kali Frances Sayers – 282 tšk.

Vaikinų varžybose Dovydas Vaivada buvo vienas iš lyderių, iškovojęs 16 pergalių ir patyręs 7 pralaimėjimus. Jis gavo 250 taškų ir pasidalijo 3-5 vietomis su italu Gianluca Micozzi ir vengry Gergely Regosu. Mūsiškis turnyrinėje lentelėje penktas, nes pralaimėjo vengrui ir italui.Sėkmingiau fechtavosi tik bulgaras Javoras Pešlejevskis (266 tšk.) ir rusas Aleksandras Lifanovas (258).

Merginos dėl medalių kovos šeštadienį, vaikinai – sekmadienį, o antradienį dar įvyks mišri estafečių rungtis. Taip vadinamas finalines fechtavimo varžybas pradės žemiausias vietas užėmę sportininkai. Laimėjęs kyla į viršų tiek, kiek nugalės aukščiau esančių varžovų... Taigi ir mūsiškiai dar gali fechtavime pakilti... Trenerio Artūro Kalinino nuomone, pirmoje rungtyje lietuviai pasirodė pagal savo galimybes, o tai reiškia – gerai.

Lengvaatlečių varžybose Benediktui Mickui nepavyko prasimušti į 800 m bėgimo finalą. Savo bėgime jis finišavo trečias – 1 min. 51,54 sek., bet finale, kaip žinia, bėga 8 sportininkai, o mūsų bėgiko rezultatas buvo dešimtas. Geriausią laiką parodė JAV atstovas Mylesas Marshallas– 1 min. 50,22 sek. B.Mickus, kaip ir dauguma bėgikų, pasiekė asmeninį rekordą ir bėgs B finale. Beje, visi lengvaatlečiai dar kovos A, B, C finaluose. 

 Partneriai

Egles Sanatorija 4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas