2015 / 03 / 16

Baku susitiko olimpinių komitetų atstovai spaudai

Azerbaidžano sostinėje Baku antrą kartą susirinko tautinių olimpinių komitetų atstovai spaudai ir žurnalistai. Į seminarą, kuriame buvo aptarti pirmųjų Europos žaidynių organizaciniai ir komunikacijos klausimai, susirinko 54 dalyviai iš 26 šalių, tarp jų - Lietuvos tautinio olimpinio komiteto viešųjų ryšių specialistė Goda Smilingytė ir „Lietuvos ryto“ televizijos žurnalistas Edgaras Maslauskas.

Europos žaidynių organizacinis komitetas jau yra gavęs 880 paraiškų akreditacijoms. 470 paraiškų pateikė Azerbaidžano žiniasklaida, 410 - kitų šalių žurnalistai. Žaidynių organizacinis komitetas siekia žiniasklaidos darbą organizuoti taip, kad būtų patogu ir nebrangu nušviesti varžybų rezultatus bei kitus svarbius įvykius. Žaidynių metu veiks specialiai įkurta naujienų tarnyba, naujienos ir varžybų rezultatai bus laisvai prienami žaidynių interneto svetainėje, žurnalistų kaimelyje ir arenose bus įrengti media centrai su interviu zonomis. Žurnalistai bei fotografai darbo vietose ir specialiame žaidynių transporte galės naudotis nemokamu interneto ryšiu.

Seminaro metu buvo akcentuoti šie artimiausiu metu numatomi įvykiai:

  • kovo 19 d. prasidės bilietų pardavimas į varžybas, atidarymo bei uždarymo renginius;
  • balandžio 26 d. prasidės žaidynių deglo kelionė;
  • iki balandžio pabaigos turėtų paaiškėti, kuriame mieste vyks antrosios Europos žaidynės;
  • likus 5 savaitėms iki žaidynių Europoje prasidės reklaminė kampanija.

Antrąją renginio dieną seminaro dalyviai apžiūrės žaidynėms ruošiamas arenas bei susipažins su gyvenimo sąlygomis sportininkų ir žiniasklaidos kaimelyje. 

Iki žaidynių, kuriose dalyvaus apie 60 Lietuvos sportininkų, liko 88 dienos. Pirmosios Europos žaidynės Azerbaidžano sostinėje prasidės birželio 12 d.



Partneriai

4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas