2018 / 05 / 03

Dalyvavo „Erasmus+“ profesinio mokymo stažuotėje

Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) užsienio ryšių direktorė Vaida Masalskytė drauge su Lietuvos sporto federacijų sąjungos (LSFS) atstovais balandžio 24 - 29 dienomis dalyvavo „Erasmus+“ profesinio mokymo 1 pagrindinio veiksmo projekte Nr.: 2017-1-LT01-KA102-035000 – Kvalifikacijų tobulinimas sporto specialistų profesinių įgūdžių tobulinimas.

Priimančia organizacija - Europos Universitetas Kipre (European University Cyprus), kuris yra įsikūręs Nikosijoje. Šis universitetas priklauso tarptautiniam universitetų tinklui „Laureaty“, jungiančiam 80 universitetų Europoje, Afrikoje, Azijoje, Amerikoje bei vidurio rytuose. Universitetas turi 6 fakultetus, jame studijuoja apie 5500 studentų, čia vykdomos trijų pakopų studijos: bakalauro, magistrantūros ir doktorantūros.

Europos universitetas bendradarbiauja su sporto, nevyriausybinėmis bei privačiomis organizacijomis. Viena iš siūlomų studijų krypčių yra rengianti kūno kultūros, sporto ir sveikatinimo specialistus. Universitetas turi gilias sporto specialistų rengimo ir švietimo tradicijas. Be jau tradicinėmis tapusių programų, yra kuriamos didelio meistriškumo sportininkų verslumo mokymo programos, taip siekiant padidinti sportininkų mokymosi galimybes jas derinant su sportininko karjera, taip skatinant juos riktis dvigubą karjerą.

Vizito metu LTOK ir LSFS atstovai turėjo puikią galimybę susipažinti su nacionalinių federacijų bei sporto klubų formavimo pagrindais skatinant konkurencingumą. Taip pat, vizito metu buvo pristatytos abiejų šalių gero sporto valdymo praktikos ir nacionalinės taisyklės, aptartos lygios galimybės sporte, dvigubos karjeros modeliai bei naujos bendradarbiavimo galimybės.


Partneriai

4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas