2019 / 09 / 10

Diskusijoje – apie LMŽ rezultatus ir siekius

Artėjant šeštajam Lietuvos mažųjų žaidynių (LTMŽ) sezonui, į tradicinę apvaliojo stalo diskusiją susirinko didžiausio šalyje ikimokyklinio amžiaus vaikams skirto sporto projekto organizatoriai.

Lietuvos tautiniame olimpiniame komitete (LTOK) vykusiame susitikime aptarti praėjusių metų rezultatai, pasidalinta lūkesčiais naujajam sezonui, diskutuota apie priemones, padėsiančias judėjimo džiaugsmą patirti dar didesniam kiekiui vaikų.

Žaidynes organizuojantys LTOK ir Respublikinės ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacijos (RIUKKPA) atstovai pasidžiaugė, kad kasmet projektas vyksta vis sklandžiau, o į sportines veiklas įsitraukia ne tik vaikai, bet ir jų šeimos nariai, pedagogai.

Dalyvių skaičius taip pat didėja. Prieš dvejus metus Lietuvos mažųjų žaidynėse dalyvavo 227 ikimokyklinio ugdymo įstaigos, o praėjusį sezoną šis skaičius išaugo iki 269-ių. 

Tikimasi, kad šį sezoną žaidynių bendruomenė paaugs iki 300 ikimokyklinio ugdymo įstaigų iš visos Lietuvos. 

Dar didesnį dėmesį ketinama skirti vaikų su specialiaisiais ugdymosi poreikiais integracijai. Praėjusį sezoną žaidynėse jų sportavo keli šimtai ir pirmą kartą prisijungė jau antrajame projekto etape.

Susitikimo metu prisimintas ir penktasis RIUKKPA gimtadienis, asociaciją pasveikino LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė.

file17

 Partneriai

Egles Sanatorija 4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas