2016 / 03 / 17

„Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ – mažeikiškių pergalė

Lietuvos mokyklų žaidynėse paaiškėjo 2015-2016 metų „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ estafečių (gim. 2005 m.) finalų nugalėtojai ir prizininkai.

Geriausios vienuolikmečių jaunųjų sportininkų komandos rinkosi Panevėžio „Ąžuolo“ gimnazijoje, kur jas atvykusius ir palaikymo komandas sudarančius tėvelius sveikino Panevėžio savivaldybės švietimo skyriaus vyriausiasis specialistas Vladas Taučius ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro metodininkė Jekaterina Levickė, o Panevėžio pradinės mokyklos jaunieji šokėjai svečiams padovanojo nuostabų šokį.

Dėl pirmosios vietos susigrūmė keturios komandos – lyg namuose besijautusi Panevėžio miesto Pagrindinės mokyklos rinktinė, Rokiškio rajono Senamiesčio progimnazija, Širvintų pradinė mokykla ir Mažeikių „Pavasario“ pagrindinė mokykla.

Komandos varžėsi net 9 rungtyse. Jaunieji sportininkai turėjo pralįsti pro lanką, įveikti grindų riedulio slalomą, pernešti teniso kamuoliukus, paridenti, pagauti ir varytis, išbandyti rungtį „bulvių sodinimas“, pralįsti pro tunelį, šokinėti su šokdyne ir įveikti greičio estafetę.

Finale pirmąją vietą užtikrintai užėmė Mažeikių „Pavasario“ pagrindinė mokykla, surinkusi 13 taškų.

Likusios 3 komandos kovojo iki pat galo ir galutinės vietos išaiškėjo tik po paskutinės devintosios estafetės. Antrąją vietą su 25 taškais užėmė Rokiškio rajono Senamiesčio progimnazija, Panevėžio ir Širvintų pradinės mokyklos nuo antrosios vietos atsiliko tik vienu tašku, o jų galutinę vietą nulėmė „Greičio estafetės“ rezultatas. Trečią vietą laimėjo Panevėžio pradinės mokyklos komanda, ketvirtą vietą užėmė širvintiškiai.

„Esame šiek tiek nusivylę, manau, galėjome pasirodyti sėkmingiau, tačiau kelios klaidos, nesėkmingi epizodai ir atsilikome nuo kitų komandų. Tiesa, ir varžovai buvo solidūs. Dvejus metus iš eilės buvome pirmi, tačiau šįkart klaidos pakišo koją, taip jau būna“, – po finalinių kovų kalbėjo Panevėžio treneris Gintaras Burčikas. – „Žinoma, prisidėjo ir psichologija, mūsų palaikyti atėjo daug tėvelių, giminių. Pasireiškė netipinės klaidos. Tokios varžybos labai reikalingos, kai tik pradedame treniruotis būna, kad vaikai ir nelabai nori lankyti treniruočių ir patingi, tačiau kai pasakome, kad iki miesto varžybų liko 2 savaitės, tai ir tas, kuris nenorėjo, pats pirmas lekia. Kai vaikams pasakai, kad gaus medalį, tai juos labai motyvuoja ir jie noriai dirba. Kartais ir tėvai kalba, kad vaikams per didelis krūvis, tačiau, kaip prasideda varžybos – niekas dėl to nebepergyvena. Vaikams patinka ir viskas labai gerai“.

Visi finalininkai buvo apdovanoti diplomais ir Lietuvos mokyklų žaidynių marškinėliais, nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti ir žaidynių medaliais.Partneriai

Egles Sanatorija 4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas