2015 / 07 / 30

EJOF: lengvaatletės tarp stipriausiųjų

Nors mūsų rinktinei Tbilisyje vykstančiame Europos jaunimo olimpiniame festivalyje (EJOF) dar nepavyko pelnyti medalių, trenerius ir komandos draugus džiugina garbingi jaunųjų sportininkų pasirodymai ir gerinami asmeniniai rezultatai.

Lengvoji atletika

Lietuvos garbę Tbilisio stadione finaluose gynė dvi lengvaatletės – Agnė Jonkutė ir Urtė Baikštytė.

Agnė varžėsi rutulio stūmimo rungtyje, šeštuoju bandymu prietaisą nustūmė toliausiai –  15,41 m ir užėmė garbingą 4-ąją vietą. Nuo bronzos medalio Agnę skyrė kiek daugiau nei pusmetris – bronzą šioje rungtyje laimėjusi vokietė Emely Gross rutulį nustūmė 16,00 m.

„Pirmieji trys bandymai buvo tragiški, todėl labai jaudinausi. Drebėjau net. Penktuoju jau gerinau asmeninį rekordą (15,28 m), tuomet užplūdo jėgos. Šeštuoju dar geriau pasirodžiau. Labai džiaugiuosi. Tikiuosi, kad disko metime bus dar geresnis rezultatas“, – kalbėjo A.Jonkutė, kurios dar vienas startas finale laukia penktadienį.

Geriausias Urtės šuolis – 1,74 m, Urtei nepavyko įveikti 1,77 m ribos ir ji užėmė penktąją vietą.

„Labai norėjau pasigerinti asmeninį rezultatą, tačiau nepavyko. Labai gaila, kad neperšokau 1,77 m aukščio. Jaučiau atsakomybę, galbūt nepavyko nusiraminti“, – apmaudo neslėpė Urtė.

Plaukimas

Europos jaunimo olimpiniame festivalyje (EJOF) Tbilisyje 100 m laisvuoju stiliumi plaukę Darijus Astrauskas ir Tomas Sungaila neatsiyrė iki finalo. Tomas distanciją įveikė per 55,02 sek. ir savo grupėje buvo 7-as, Darijus – per 53,74 ir savo grupėje finišavo 6-as.

Dziudo

Sėkmė kol kas nenusišypsojo dziudo imtyninkams. Ignas Lukauskis (-73 kg) pralaimėjo pirmąją kovą Rusijos sportininkui Arturui Panaitovui. Rusas antrąją kovą laimėjo, tad Ignas gavo antrąjį šansą ir dalyvavo paguodos kovoje, tačiau varžovas Vasilis Balampanašvilis iš Graikijos buvo stipresnis.

Dviračiai

Grupinėse dviračių lenktynėse sėkmingai startavo Kotryna Vaičytė ir Monika Rastauskaitė, dviratininkės užėmė 9 ir 10 vietas. Iš viso 47 km distancijoje tvyrant +34C laipsnių karščiui varžėsi 70 merginų. Regina Stegvilaitė lenktynėse nedalyvavo dėl ligos.

„Buvo sunku, konkurentės labai stiprios – ne Lietuvos lygis, stumdosi, reikėjo kovoti dėl pozicijos ir į kalniukus mynėme, tikrai buvo ką veikti. Aš patenkinta rezultatu, nes turėjau tikslą įlysti į dešimtuką“, - sakė Kotryna.

Konkurenčių agresyvumą jautė ir po ligos startavusi Monika.

„Po ligos iš pradžių buvo sunku įsivažiuoti, reikėjo stumdytis, jei būčiau nerodžiusi savo agresyvumo, tai būčiau nustumta į kelkraštį. Kai finišavau buvo koma,“ – su šypsena pasakojo Monika.

Po merginų finišo į startą stojo 100 vaikinų. 69 km distancijoje pedalus mynė trys Lietuvos atstovai: Sijandas Šereiva, Romas Zubrickas ir Denas Masiulis. Sijandas finišavo 25-as, Romas – 37, Denas – 28-as.

„Lenktynės skyrėsi nuo mergaičių – susiskaldė visa dviratininkų grupė. Karštis, kalniukai, distancija padarė savo. Galvojome, kad mūsiškiai atvažiuos su visa grupe, bet likus 10 km grupė išsiskyrė, Sijandas dar bandė vytis, bet nei jis pasivijo, nei kas prisivijo jį. Visi mūsų dviratininkai atvažiavo po vieną. Jei Sijandas būtų atvažiavęs su grupe, gal rezultatas būtų buvęs kitoks. Apskritai visi vaikinai lūkesčius tikrai pateisino“, - rezultatus pozityviai komentavo vaikinų treneris Artūras Šiugždinis.

Penktadienį startuos plaukikai, kovos dziudo imtynininkai, finale diską mes Agnė Jonkutė.

DSC 5467
DSC 5491
DSC 5569
DSC 5615
DSC 5747
DSC 5494
DSC 5456
DSC 5497
DSC 5765
DSC 5768
DSC 5510


Partneriai

Egles Sanatorija 4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas