2015 / 12 / 02

Europai rūpi fizinis aktyvumas darbovietėse

Lapkričio 24-25 dienomis LTOK švietimo programų vadovė Vita Balsytė dalyvavo Prancūzijos olimpinio komiteto kuruojamo projekto „Erasmus+“ projekto „Sportas visiems“ („Sport for Everyone“) antrajame dalyvių susitikime. Projektas skirtas pasidalinti nacionalinių olimpinių komitetų gerosiomis patirtimis įvairiose sportą ir fizinį aktyvumą skatinančiose srityse. Paryžiuje vykusio seminaro tema – „Sportas ir įmonės“.

Į renginį susirinko penkių tautinių olimpinių komitetų atstovai: Portugalijos, Prancūzijos, Italijos, Makedonijos ir Lietuvos. Seminaro dalyviai pasidalino patirtimi ir aptarė fizinės veiklos darbo vietoje populiarinimo galimybes – ši sritis yra Europos sporto savaitės (European Week of Sport) programos dalis.

Per dvi dienas trukusį renginį, fizinę veiklą skatinančių organizacijų atstovai ir ekspertai pristatė įvairius Europoje organizuotus renginius, kampanijas ir priemones, padedančias skatinti fizinį aktyvumą įmonėse. Pranešėjai kalbėjo apie Italijoje organizuotas Europos įmonių žaidynes, Belgijos bendrovės Energy Lab organizuotą fizinio aktyvumo kampaniją ir  Prancūzijos kompanijos „QYD CATHAY SAS“ atliktą apklausą.

„Visų seminaro dalyvių patirtis ir idėjos atsidurs leidinyje – taip gerosios fizinio aktyvumo skatinimo darbovietėse praktikos pasieks olimpinius komitetus visoje Europoje. Leidinyje aptarsime fizinio aktyvumo ir sporto skatinimą įmonėse, švietimo sistemoje, pasidalinsime idėjomis kaip olimpiniai komitetai gali sėkmingai prisijungti prie Europos sporto savaitės. Olimpiniai komitetai turi naudingų žinių ir įdomios patirties, kuria gali pasidalinti kalbėdami apie fizinio aktyvumo ir sporto populiarinimą savo šalyse. Dalyvavimas šiame renginyje davė postūmį naujai veiklai – tai, ką sužinojau, neabejotinai pritaikysiu įgyvendindama LTOK projektus“, – pasakojo V.Balsytė.

Olimpinių komitetų atstovai taip pat dalyvavo Prancūzijos olimpinio komiteto organizuotuose įmonių apdovanojimuose „Pajuskite sportą“ („Sentez-vous Sport“). Šių apdovanojimų tikslas – atsidėkoti Prancūzijos bendrovėms už tai, kad savo personalo valdymo strategijoje skiria dėmesio fizinio aktyvumo veikloms ir padeda olimpiečiams integruotis į darbo rinką. Seminaro dalyviai taip pat apsilankė sporto medicinos centre „Mon Stade”, kuriame sveikatą gali pasitikrinti bet kuris norintis sportuoti žmogus.

Kitas programos „Sportas visiems” renginys 2016 m. kovo mėn. vyks Romoje ir bus skirtas sportui ir švietimui.

Seminaras Paryziuje 2Partneriai

Egles Sanatorija 4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas