2019 / 06 / 21

Europos žaidynėse – galingas krepšininkų startas

„Labai gerai gynėmės, kovojome. Net netikėjau, kad mums taip gerai seksis“, - po pergalingo starto Europos žaidynėse džiaugėsi Lietuvos 3x3 krepšinio rinktinės lyderis Paulius Semaška.

Audringai palaikomi „Palova“ arenos tribūnose susirinkusių artimųjų, bičiulių, Lietuvos delegacijos atstovų, sirgalių mūsų šalies krepšininkai pirmame Europos žaidynių C grupės mače 21:13 pranoko Estijos rinktinę.

Rungtynės buvo sustabdytos iki joms skirto dešimties minučių laiko likus 28 sek., nes tada tolimą dviejų taškų vertės metimą pataikęs Mintautas Bulanovas Lietuvos rinktinės kraitį padidino iki 21 taško. O pagal 3x3 krepšinio taisykles, komandai surinkus 21 tašką, jį laimi.

Lietuvos ekipai 7 taškus pelnė Paulius Semaška, 6 – Aurelijus Pukelis, 5 – M.Bulanovas, 3 – Medas Kuprijanovas.

Lietuvos krepšininkai galingai pradėjo rungtynes ir, sužaidus pusantros minutės, pirmavo 7:0. Tačiau tada 6 taškus iš eilės pelnė estai, sumažinę skirtumą iki taško (7:6). O likus žaisti 6 min. 13 sek. po estų snaiperio Kristjano Evarto tritaškio rezultatas jau buvo lygus. Dar kelias minutes kova vyko taškas į tašką, bet susitikimo pabaigoje aikštėje vėl šeimininkavo lietuviai.  

„Labai geros emocijos. Pirmiausia – nerealu žaisti už Lietuvą. Antra – labai jautėme fanų palaikymą. Labai ačiū jiems, kad atvažiavo čia“, - sunkiai atgaudamas kvapą po kovos tvankioje „Palova“ arenoje sakė P.Semaška.

Lietuvos krepšininkai neslėpė, kad juos kiek išmušė iš vėžių K.Evarto taiklumas. Šis estas iš viso pelnė 9 taškus, pataikęs net 4 iš 7 tolimų metimų. „Paaiškėjo, kad jis – pavojingas snaiperis. Be jo taškų estai nelabai lą būtų nuveikę. Labai gerai gynėmės, kovojome. Net netikėjau, kad mums taip gerai seksis“, - kalbėjo P.Semaška.

Paklaustas, ar nevargino karštis, M.Bulanovas sakė: „Kai žaidi už Lietuvą, jokio karščio nejauti“.

Iškart po rungtynių su estais Lietuvos krepšininkai ir jų treneris Dainius Novickas ne skubėjo atsigaivinti duše, o atsisėdo tribūnoje ir stebėjo būsimų savo varžovų – Baltarusijos ir Slovėnijos – rinktinių susitikimą. Banguotai vykusiame mače pergalę 15:10 šventė žaidynių šeimininkai. Jie pirmavo 10:2, bet po to slovėnai priartėjo iki taško (10:9). Bet baltarusiams vėl pavyko atitrūkti.

Birželio 23 d. Lietuvos rinktinės laukia dvejos rungtynės: pirmiausia – su Baltarusija, po trumpo atokvėpio – su Slovėnija.

Europos žaidynių vyrų krepšinio 3x3 turnyre dalyvauja 16  komandų, suskirstytų į keturias grupes. Į ketvirtfinalį pateks po dvi stipriausias grupių komandas.

LTU EST 38LTU EST 37LTU EST 34LTU EST 33LTU EST 31LTU EST 27LTU EST 25LTU EST 22LTU EST 20LTU EST 19LTU EST 16LTU EST 14LTU EST 12LTU EST 11LTU EST 10LTU EST 9LTU EST 5LTU EST 3LTU EST 1Partneriai

Egles Sanatorija 4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas