2019 / 04 / 15

Įsibėgėjo projektas „Svajonių komandos”

Teigiama sporto įtaka sveikatai – nenuginčijama ir įrodyta begale mokslinių tyrimų. Tačiau aktyvi fizinė veikla padeda ne tik išlaikyti gerą savijautą, bet ir ugdo lyderio savybes bei formuoja drąsias asmenybes. Kelios dešimtys Klaipėdos moksleivių šį mėnesį per sportą kalba apie socialinius iššūkius.

Britų taryba Lietuvoje ir Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) Klaipėdos regione jau antrus metus įgyvendina  projektą „Svajonių komandos” (angl. „Dreams & Teams”). Projektas, skirtas moksleivius, jaunuosius lyderius ugdyti 21 amžiaus kompetencijų ir olimpinių vertybių.

Lapkritį startavęs antrasis „Svajonių komandos” sezonas įpusėjo, o jaunieji lyderiai mokymų metu išmoktas pamokas jau pritaiko praktikoje.

Projekte dalyvaujantys moksleiviai iš 15-os Klaipėdos regiono mokyklų šiuo metu organizuoja sportinius ir kartu edukacinius užsiėmimus jaunesniųjų klasių moksleiviams savo mokyklose.

Jų tikslas – naudojant sportą ir fizinį aktyvumą kaip priemonę kalbėti apie aktualias šių dienų temas ir socialinius iššūkius, kaip lyčių lygybė, aplinkosauga, taip pat skleisti žinią apie olimpines vertybes.

Gegužės 31 dieną jaunieji lyderiai į paruoštas ir savo mokyklose išbandytas užsiėmimų sesijas pakvies Lietuvos moksleivių žaidynių finalininkus Klaipėdoje.

LTOK DT 15

Iš viso šiais metais projekte dalyvauja 60 moksleivių. Aktyviai įsitraukė ir 30 pedagogų, kurie mokymuose įgijo žinių kaip ugdyti lyderius, juos palaikyti bei mokyti jaunus žmones 21 amžiaus kompetencijų ir olimpinių vertybių.

Antrasis projekto „Svajonių komandos” sezonas baigsis birželio viduryje.Partneriai

Egles Sanatorija 4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas