2016 / 05 / 24

Jaunieji futbolininkai nekantriai laukia finalų

Jau birželio 10 dieną Prancūzijoje prasidės Europos vyrų futbolo čempionatas, tačiau iki to laiko savo nugalėtojus ir prizininkus išsiaiškins Lietuvos mokyklų žaidynių (LMŽ) penki prieš penkis futbolo turnyro dalyviai. Keturios geriausios salės futbolo komandos rinksis Šiauliuose, kur kartu su Olimpinės dienos renginiais įvyks ir lemiamos futbolo kovos.

Vaikinų futbolo penki prieš penkis finalo etape susitiks Panevėžio „Šaltinio“ progimnazija, Alytaus Šv. Benedikto gimnazija, Visagino „Gerosios vilties“ progimnazija ir Vilniaus Senvagės gimnazija.        

„Mūsų tikslas – prizinės vietos“, - sako Vilniaus Senvagės gimnazijos mokytoja Rūta Gedeckienė. – Turime ir keleta problemų, tačiau tikimės, kad tai mums nesutrukdys kovoti. Tiesa, mokyklų žaidynės trunka labai ilgai. Mes savo kovas pradėjome jau lapkričio mėnesį, o dabar gegužės pabaiga. Jau vaikai labiau nori žaisti stadione, o ne sportuoti salėje. Vaikinai jau ir treniruojasi lauke, todėl dabar juos tenka vėl varyti į salę. Mums nėra problemos suburti komandą, nes mūsų mokykloje sportuoja ir „Žalgiriečio“ futbolininkai, tad ir mūsų komandos nariai - jaunieji „žalgiriečiai“. Turime naują stadioną, todėl vaikai sportuoja su dideliu entuziazmu“.

Merginų futbolo finaliniame etape rungtyniaus Jonavos rajono Ruklos Jono Stanislausko pagrindinė mokykla, Ukmergės Senamiesčio pagrindinė mokykla, Vilniaus savivaldybės Grigiškių „Šviesos“ gimnazija ir Zarasų rajono Dusetų Kazimiero Būgos gimnazija.

„Labai laukiame finalinio etapo Šiauliuose, visos norime ten vykti ir gerai pasirodyti“, – teigė Zarasų rajono Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijos rinktinės narė. – Su draugėmis pasikalbame, kad norėtume laimėti medalius, tačiau kaip bus... parodys laikas. Manau, kad esame pasiruošusios ir turime daug noro. Būtų labai smagu kažką laimėti. Džiugu, kad vyksta tokios varžybos, smagu dalyvauti, galime puikiai praleisti laiką po pamokų“.

Futbolo varžybų finaliniame etape visos komandos tarpusavyje sužais po vieną kartą ir daugiausiai taškų surinkusi komanda taps čempione.

Vaikinų futbolo varžybų finalai vyks Medelyno progimnazijoje (Birutės g. 40), o mergaitės kovos Simono Daukanto gimnazijoje (S.Daukanto g. 71).

Futbolo varžybų tvarkaraštis:

Vaikinai
Medelyno progimnazija (Birutės g.  40)       
27 d. (penktadienis)                

12.00 val. 1-4 komanda          
13.00 val. 2-3 komanda          
14.00 val. 3-1 komanda          
15.00 val. 4-2 komanda          

28 d. (šeštadienis)                    
10.00 val. 1-2 komanda          
11.00 val. 3-4 komanda          
14.30 Apdovanojimas ant scenos Talšos parkas                    

Merginos
S. Daukanto gimnazija (Daukanto g. 71)      
27 d. (penktadienis)                

12.45 val. 1-4 komanda          
13.30 val. 2-3 komanda          
14.15 val. 3-1 komanda          
15.00 val. 4-2 komanda          

28 d. (šeštadienis)                    

10.00 val. 1-2 komanda          
11.45 val. 3-4 komanda          
14.30 Apdovanojimas ant scenos Talšos parkas                    Partneriai

Egles Sanatorija 4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas