2015 / 06 / 01

Kęstutis Navickas pajuto žaidimo ritmą

Badmintonininkai lietuvis Kęstutis Navickas ir bulgaras Blagovestas Kisiovas tarpusavio dvikovoje išsiaiškino, kuris užims pirmąją vietą Europos žaidynių D grupėje, o kuris liks antras. Jie jau turėjo kelialapius į aštuntfinalį, nes dar du šioje grupėje turėję rungtyniauti sportininkai į Baku neatvyko.

Sunkiai įsibėgėjęs 31 metų lietuvis galiausiai palaužė dvejais metais jaunesnį varžovą 2:1 (18:21, 21:16, 21:19). Trečiame sete mūsų šalies sportininkas buvo įgijęs solidžią persvarą, pirmavo 18:12. Bet varžovui pavyko pasivyti ir išlyginti rezultatą - 19:19. Mačo pabaigoje tiksliau žaidė lietuvis.

"Pirmas mačas visąlaik yra sunkokas. Tuo labiau, kad tai nėra paprastas turnyras, čia Europos olimpiada. Sunkoka buvo pajusti ritmą, nes po tarptautinio turnyro Kaune turėjau traumelę, tai truputėlį gydžiausi, nebuvo žaidybinių treniruočių. Pirmame sete buvau kiek prisnūdęs. Antrame jau daug daugiau atakavau, atradinėjau savo žaidimo stilių, kurį mėgstu. Dėl to varžovas privargo. O trečiame sete dar labiau pagreitinau žaidimą. Pirmavau 18:12. Rodėsi, viską kontroliuoju. Bet vos neprisižaidžiau. Atsipalaidavau, per anksti patikėjau pergale. Smagu, kad laimėjau, pajaučiau savo žaidimo ritmą. Tai buvo puikus mačas prieš atkrintamąsias varžybas. Jose jau prasidės tikros, vyriškos kovos. Net nesidomėjau, su kuo galiu žaisti, svarbiausia buvo pasirengti mačui su bulgaru. Dabar jau visi priešininkai bus stiprūs ir prieš kiekvieną reikės sunkiai kovoti", - po dvikovos teigė K.Navickas.

Badmintono turnyre Baku šiandien paskutines vyrų dvejetų C grupės rungtynes žais Alanas Plavinas ir Povilas Bartušis. Rytoj ryte P.Bartušis ir Vytautė Fomkinaitė mišrių dvejetų A grupės varžybas baigs dvikova su čekais Jakubu Bitmanu ir Alzbeta Basova. Dvi nesėkmes patyrusi Akvilė Stapušaitytė pasirodymą Europos žaidynėse jau baigė.

Pirmas mačas buvo sunkus ir psichologiškai, ir fiziškai?, - paklausėme K.NavickoPartneriai

tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt Maxima logo web Wake your body TOY logo colour 2000px v02 OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web RC logo web glimstedt nike l r impuls audimas 176x108px2

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas