2015 / 04 / 15

Konferencija sportininkų ugdymo centrų vadovams

Šiandien Kaune, viešbutyje „Europa Royale“, įvyko Lietuvos savivaldybių sportininkų ugdymo centrų vadovams skirta konferencija „Sporto sistemos aktualijos ir ateities perspektyvos“. Renginį organizavo LTOK ir Lietuvos savivaldybių sporto mokymo įstaigų vadovų asociacija.

Konferencijoje pranešimus skaitė Kūno kultūros ir sporto departamento generalinis direktorius Edis Urbanavičius ir LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė. Apie neformalųjį vaikų švietimą savivaldybėse pasakojo Švietimo ir mokslo ministerijos Neformalaus švietimo skyriaus vyriausias specialistas Algimantas Šimaitis, trenerių situaciją apžvelgė Lietuvos sporto universiteto sporto ir infrastruktūros prorektorius prof. dr. Aleksas Stanislovaitis. Panevėžio sporto vidurinės mokyklos direktorė Jūratė  Pauliukienė pasakojo apie savo vadovaujamos mokyklos veiklą.

Konferencijos metu buvo apdovanoti ketvirtą kartą vykdomo Lietuvos Respublikos sportininkų ugdymo centrų konkurso prizininkai.

I grupės prizininkai:

1 vieta – Kauno irklavimo mokykla, direktorius Arvydas Sapka;

2 vieta – Kauno sporto mokykla „Gaja“, direktorius Viktoras Krimelis;

3 vieta – Kauno buriavimo mokykla „Bangpūtys“, direktorius Rimantas Vilkas.

II grupės prizininkai:

1 vieta – Anykščių kūno kultūros ir sporto centras, direktorius Kęstutis Čepulis;

2 vieta - Marijampolės sporto centras „Sūduva“, direktorius Gintautas Janušauskas;

3 vieta – Ignalinos kultūros ir sporto centras, direktorius  Darginas Mikėnas, sporto skyriaus vedėjas Jonas Paslauskas.

Švietimo ir mokslo ministerijos prizais-taurėmis ir LTOK piniginiais prizais apdovanoti I ir II grupės sportininkų ugdymo centrai delegavę daugiausiai sportininkų į moksleivių jaunučių, jaunių pirmenybėse bei žaidynėse.

I grupės nugalėtojasKauno irklavimo mokykla, direktorius Arvydas Sapka.

II grupės nugalėtojas - Marijampolės sporto centras „Sūduva“, direktorius Gintautas Janušauskas.Partneriai

4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas