2017 / 04 / 05

Kvietimas tapti Jaunuoju ambasadoriumi

Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) kviečia dalyvauti Jaunųjų ambasadorių programoje ir kartu su jaunaisiais Lietuvos sportininkais vykti į Europos jaunimo olimpinį festivalį (EJOF), vyksiantį liepos pabaigoje Vengrijos mieste Dėre. 

EJOF Jaunųjų ambasadorių programa startavo 2016-ųjų pabaigoje. Šį vaidmenį jau atliko Aras Arlauskas, kaip Jaunasis ambasadorius dalyvavęs žiemos EJOF Erzurume, Turkijoje. Programos tikslas – puoselėti, viešinti ir skleisti olimpinio judėjimo vertybes, tokias kaip pagarba, draugystė, meistriškumas, inovatoriškumas ir kt. Jaunasis ambasadorius(-ė) gyvens Olimpiniame kaimelyje kartu su sportininkais, turės galimybę pajausti olimpinę atmosferą ir tuo pačiu prisidėti prie šios atmosferos sklaidos. 

Reikalavimai kandidatams, norintiems tapti Jaunuoju ambasadoriumi(-e):

 - 18 – 25 metų amžiaus;

 - Pats(-i) kaip sportininkas(-ė) dalyvavo Europos jaunimo olimpiniame festivalyje/ Jaunimo olimpinėse žaidynėse arba kituose olimpinio judėjimo renginiuose (atstovavo mokyklą Lietuvos mokyklų žaidynėse arba dalyvavo Olimpinės kartos projekto veiklose);

 - Geri anglų kalbos įgūdžiai (gebėjimas lengvai komunikuoti anglų kalba), kelių užsienio kalbų žinojimas - privalumas;

 - Iniciatyvumas, kūrybingumas, gebėjimas savarankiškai organizuoti savo veiklą, bet tuo pačiu dirbti virtualioje komandoje;

 - Noras įgauti patirties tarptautiniame kontekste. 

Lūkesčiai.

Mes tikimės, kad atrinktas Jaunasis ambasadorius (-ė):

 - Padės viešinti savo veiklą bei Lietuvos rinktinės dalyvavimą Europos jaunimo olimpiniame festivalyje. Bus aktyvus pats ir ragins kitus rinktinės narius dalintis nuotraukomis, įspūdžiais, komentarais socialiniuose tinkluose.

 - Burs komandą, pats laikysis ir savo pavyzdžiu demonstruos jauniesiems sportininkams olimpinio judėjimo vertybių, tokių kaip pagarba, draugystė, meistriškumas, svarbą.

 - Padrąsins jaunuosius Lietuvos sportininkus bendrauti tarpusavyje bei su kitų šalių sportininkais, padės jiems įveikti kalbos barjerus.

 - Bus veiklus, savarankiškai organizuos veiklas, puoselėjančias olimpinio judėjimo vertybes, ir ieškos būdų bendrauti su sportininkais, dalyvausiančiais EJOF. 

Įsipareigojimai.

Atrinktas Jaunasis ambasadorius turės:

 - Vykti su Lietuvos rinktine į Europos jaunimo olimpinį festivalį. Jaunojo ambasadoriaus rolė – neatlygintina, vykdoma savanoriškais pagrindais, tačiau su kelione susijusias išlaidas (lėktuvo bilietų, nakvynės, maitinimo) apmokės LTOK kartu su Europos olimpiniais komitetais.

 - Dalyvauti Europos olimpinių komitetų rengiamuose virtualiuose mokymuose, kurių pirmieji vyks gegužės 10 d. 16.­­00 - 18.00 Lietuvos laiku. (Numatomos vėlesnių mokymų (diskusijų) datos:  birželio 7, birželio 21, liepos 12 d.)

 - Skirti laiko organizuoti ir dalyvauti virtualiose diskusijose su jaunaisiais Lietuvos sportininkais, dalyvausiančiais EJOF.

 - Jei bus pakviestas, dalyvauti interviu (gyvai arba virtualiai), kuriame galėsime toliau įvertinti kandidato tinkamumą būti Jaunuoju ambasadoriumi(-e).

 - Dalyvauti spaudos konferencijose, dalinti interviu, fotografuotis, dalyvauti visuose rinktinės renginiuose – palydėtuvėse ir t.t. 

Dalyvio anketą galite parsisiųsti čia. Užpildytą anketą, motyvacinį laišką (anglų kalba) ir gyvenimo aprašymą pateikti LTOK Olimpinio sporto direkcijai el. paštu lina@ltok.lt (Linai Vaisetaitei) iki balandžio 12 d.Partneriai

tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt Maxima logo web Wake your body loto

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web RC logo web glimstedt nike l r impuls audimas 176x108px2

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas