2016 / 08 / 21

Lietuviai varžėsi maratono trasoje

Lietuvos sportininkai baigė varžytis Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse. Paskutiniai iš lietuvių startavo maratonininkai.

Tarp 155 sportininkų, stojusių į 42 km 195 m distancijos startą, Remigijus Kančys užėmė 75-ąją vietą (2 val. 21 min. 10 sek.), o 111-tas buvo Valdas Dopolskas (2 val. 28 min. 21 sek.).

„Esu nusivylęs. Šiandien ne mano diena. Tai buvo ketvirtasis mano maratonas ir pats sunkiausias. Aš tik džiaugiuosi, kad jį pabaigiau. Oras viskas gerai, net nežinau kaip pasakyti, kas nutiko. Tiesiog bėgi ir kojos nekyla ir viskas. Dar pirmą pusę bandžiau, bet paskui jau buvo sunku. Pabaigoje jau visi tiesiog plaukėm. Net nebuvo spurto – vos ne vos pasiekiau finišą ir tiek“, - DELFI teigė R. Kančys. Jo asmeninis rekordas – 2 val. 15 min. 39 sek.

„Nežinau, kas nutiko – buvo labai sunku bėgti. Maudė šoną, spaudė. Ne ta diena. Rezultatas jau toks, koks yra. Su savimi teko labai sunkiai kovoti. Jau nuo kokio 7 km buvo sunku, tai tą skauda, ta aną. Pradėjo jaustis ir traumos pasekmės. Na bet viskas gerai – svarbiausia, kad baigiau. Oras buvo labai drėgnas. Prakaitas mušė ir mušė – labai drėgna. Atrodo ir vėsu, ir apsiniaukę turėtų būti labai gerai, bet nebuvo taip, kaip norėtųsi. Čia buvo debiutas ir yra kaip yra. Džiaugiuosi, kad finišavau“, - sakė V.Dopolskas, kuris greičiausiai maratoną yra bėgęs per 2 val. 16 min. 35 sek.

Legendiniame Rio de Žaneiro sambadrome finišo liniją pirmas kirto Kenijos atstovas Eliudas Kipchoge (2 val. 8 min. 44 sek.). Sidabrą iškovojo Etiopijos maratonininkas Feyisa Lilesa (2 val. 9 min. 54 sek.) bronzą – amerikietis Galenas Ruppas (val. 10 min. 5 sek.).

Moterų maratoną Rio de Žaneiro žaidynėse įveikė trys Lietuvos lengvaatletės. Diana Lobačevskė finišavo 17-ta, Rasa Drazdauskaitė – 37-ta, Vaida Žūsinaitė – 38-ta.

Lietuvos sportininkai Rio de Žaneiro žaidynėse iškovojo keturis medalius. Sidabrą pelnė vyrų irklavimo porinės dvivietės įgula Saulius Ritteris ir Mindaugas Griškonis. Bronzą iškovojo porinę dvivietę irklavusios Milda Valčiukaitė ir Donata Vištartaitė, baidarininkai Aurimas Lankas ir Edvinas Ramanauskas, sunkiaatletis Aurimas Didžbalis.Partneriai

Egles Sanatorija 4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas