2017 / 07 / 25

Lietuvių startai Dėre 07.26

Liepos 26 d. startai Vengrijos laiku (Lietuvoje +1 val.) 

PLAUKIMAS 

Nuo 09:00

100 m krūtine, kvalifikacija, Kotryna Teterevkova

200 m nugara, kvalifikacija, Gabija Mankauskaitė, Paulina Pekūnaitė

200 m kombinuotu būdu, kvalifikacija, Titas Smailys, Arijus Pavlidi

400 m laisvu stiliumi, kvalifikacija, Liepa Kluonytė

17:15 100 m krūtine, pusfinalis, Kotryna Teterevkova

Plaukikų rezultatus galima sekti gyvai http://www.msecm.at 

KREPŠINIS 

14:30 Lietuva – Vokietija, merginos, grupės varžybos

16:45 Lietuva – Turkija, vaikinai, grupės varžybos 

TENISAS 

Nuo 10.30 Vienetai, 2 etapas, Matas Vasiliauskas – Kaan Cepel (Turkija)

Nuo 10.30 Vienetai, 2 etapas, Matas Bružas – Conor Gannon (Airija)

Nuo 18.00 Dvejetai, 2 etapas, Otilija Norkutė ir Fausta Zykutė

Nuo 16.00 Vienetai, 3 etapas, Matas Vasiliauskas (jei pateks)

Nuo 16.00 Vienetai, 3 etapas, Matas Bružas (jei pateks) 

DZIUDO 

Nuo 10.00 val. vaikinai iki 66 kg., Dariušas Ragoža 

LENGVOJI ATLETIKA 

14:00 200 m bėgimas, kvalifikacija, Edgaras Radzevičius

15:00 Trišuolis, kvalifikacija, Akvilė Medvedevaitė

16:45 110 m su barjerais, finalas, Dovidas Petkevičius

17:35 3000 m bėgimas, iškart finalas, Greta Karinauskaitė 

SPORTINĖ GIMNASTIKA 

15:00 kvalifikacija, Meda Gutauskaitė, Eglė Stalinkevičiūtė, Greta Semionova 

BAIDARIŲ – KANOJŲ IRKLAVIMAS 

9:21 500 m vienvietė kanoja, pusfinalis, Gabrielė Čerepokaitė

10:30 500 m dvivietė kanoja, mišrios poros, pusfinalis, Dominykas Pažėra ir Gabrielė Čerepokaitė

15:18 500 m vienvietė kanoja, B finalas, Gabrielė Čerepokaitė

Daugumos festivalio sporto šakų varžybos transliuojamos tiesiogiai:

http://gyor2017.hu/livestream



Partneriai

Egles Sanatorija 4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas