2015 / 06 / 27

Lietuvos badmintonininkui bus įteikta bronza

Galingai pradėjęs Europos žaidynių pusfinalį Kęstutis Navickas po to neatsilaikė prieš ispaną ir iš Baku grįš su bronzos medaliu.

Audringai Lietuvos delegacijos narių ir Baku esančių šalies sporto specialistų palaikomas 72-ąją vietą planetos reitinge užimantis lietuvis laimėjo pirmą setą 22:20, tačiau po to 16:21, 13:21 nusileido metais jaunesniam ispanui Pablo Abianui, pasaulinėje klasifikacijoje esančiam 43-ioje pozicijoje.

Nors pralaimėjo, K.Navickas dar sugrįš į Baku sporto halę - čia jis rytoj kops ant Europos žaidynių garbės pakylos ir atsiims bronzos medalį.

"Buvo labai ilgas mačas, daug ir taktinės kovos, ir fizinio badmintono. Varžovo stilius yra lėtas, gynybinis. Jis viską traukia, bėga, muša. Išlaikyti greitį tiek laiko labai sunku. Pimame sete viskas vyko tikrai gerai, kontroliavau žaidimą ir laimėjau. Antrame sete praleidau galimybę perlaužti žaidimą, kai viduryje rezultatas buvo apylygis O trečiame sete jau buvo sunku žaisti atakuojantį badmintoną, nes jau pritrūkau energijos. O jam lėtas žaidimas buvo parankus.

Labai apmaudu, nes šiandien ėjau kovoti dėl pergalės, įsivaizdavau save žaidžiantį dėl pirmosios vietos. Savo žaidimu šiandien nesu visiškai patenkintas, bet buvo ir daug gerų epizodų. Gaila, kad nepasinaudojau galimybe laimėti antrą setą. Bronza yra didžiulis pasiekimas ir man, ir visam Lietuvos badmintonui. Labai džiaugiuosi, sveikinu ir dėkoju savo šeimai, draugams, visiems, kurie mane palaikė. Nepavyko laimėti. Bet iškovotas medalis įprasmino visą mano gyvenimo darbą", - teigė Europos žaidynių prizininkas, jau galvojantis apie kelialapį į Rio de Žaneiro olimpines žaidynes.Partneriai

Egles Sanatorija 4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas