2017 / 02 / 11

Lietuvos jaunimo rinktinė išlydėta į Turkiją

Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) prezidentė Daina Gudzinevičiūtė palydų metu įteikė Lietuvos delegacijos vėliavnešiui greitojo čiuožimo atstovui Salvijui Ramanauskui Lietuvos trsipalvę ir palinkėjo sėkmingų startų. 

„Norėčiau jums priminti olimpinį principą – svarbiausia yra  dalyvauti ir nugalėti save. Laukiame jūsų grįžtant su gerais rezultatais, - kalbėjo D. Gudzinevičiūtė. 

PL4 4576

Jaunieji sportininkai taip pat išklausė ir saugumo specialisto instrukcijų, kaip elgtis viešint Turkijoje. Delegacijai buvo patarta vengti masinio susibūrimo vietų – turgų, didelių prekybos centrų, šventinių sambūrių. Specialistas taip pat  papasakojo, ką daryti įkaitų dramos ar pagrobimo atveju, kaip bendrauti su teroristu, kokių veido išraiškų ar veiksmų vengti.  

„Vykti į Turkiją nebijau, daugybė lietuvių vis dar skrenda ten atostogauti, todėl nejaučiu dėl to įtampos. Varžybos vyks 2000 m. virš jūros lygio, bet tikiuosi, kad per porą dienų pavyks aklimatizuotis. Jaučiuosi pasiruošęs startui, šiemet turėjau puikias treniruočių sąlygas, stovyklas užsienyje. Mes stengsimės viską padaryti kuo geriau, atvežti gerus rezultatus, kad visi džiaugtųsi“, - kalbėjo optimistiškai nusiteikęs rinktinės vėliavnešys Salvijus Ramanauskas. 

Salvijus Ramanauskas3

Lietuvos delegaciją sudaro 9 sportininkai - biatlonininkai Ana Jesipionok, Raminta Dindaitė, Nikita Romanovas, Jokūbas Mačkinė, dailiojo čiuožimo atstovė Valerija Keda, slidininkai Martyna Biliūnaitė, Ąžuolas Bajoravičius, Deimantas Kliševičius ir greitojo čiuožimo trumpuoju taku atstovas Salvijus Ramanauskas. Drauge vyksta ir jaunasis  ambasadorius – snieglentininkas Aras Arlauskas. 

Europos jaunimo olimpiniame festivalyje Erzurume devynių sporto šakų varžybose  rungtyniaus 832 sportininkai iš 38 šalių. Į festivalio programą įtrauktos slidinėjimo, biatlono, kalnų slidinėjimo, šuolių su slidėmis, snieglenčių sporto, kerlingo, ledo ritulio, dailiojo čiuožimo, greitojo čiuožimo trumpuoju taku rungtys.

Alfredo Pliadžio nuotraukos.

zPL4 4635

zPL4 4644

zPL4 4659

zPL4 4698Partneriai

Egles Sanatorija 4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas