2015 / 10 / 22

Lilehameryje – Lietuvos ledo šokėjų pora

2016 m. vasario 12-21 dienomis, Norvegijos mieste Lilehameryje vyksiančiose jaunimo žiemos olimpinėse žaidynėse dalyvaus ir Lietuvos ledo šokėjų pora. Trečiadienį Lietuvos čiuožimo federacija gavo oficialų Tarptautinės čiuožimo sąjungos (ISU) patvirtinimą, kad šios sporto šakos atstovai iš Lietuvos pateko tarp 12 žaidynėse besivaržysiančių porų.

Kauno žiemos sporto mokyklos „Baltų ainiai“ auklėtiniai – šešiolikmetė Guostė Damulevičiūtė ir septyniolikmetis Deividas Kizala – labai sėkmingai pasirodė Lince (Austrija) vykusiame  pasaulio jaunimo „Grand Prix" varžybų etape. Pora užėmė 9 vietą ir tapo pirmaisiais Lietuvos sportininkais, patekusiais į pasaulio jaunimo „Grand Prix" varžybų dešimtuką. Be to, jaunieji čiuožėjai surinko 109,49 balo ir pagerino savo asmeninį rezultatą.

Guostę ir Deividą treniruoja Lilija Vanagienė, sportininkai taip pat daug laiko praleidžia stovyklose Oberstdorfe (Vokietija), kur su jais dirba treneris Rostislavas Sinitsinas, 2006 m. Turino žiemos olimpinėms žaidynėms ruošęs Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą.

***

Jaunimo žiemos olimpinės žaidynės, kurias organizuoja Tarptautinis olimpinis komitetas (IOC) ir žaidynių organizacinis komitetas, vyks antrąjį kartą.

Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) planuoja, kad Lilehameryje varžysis apie dešimt jaunųjų sportininkų iš Lietuvos. Jau žinoma, kad be čiuožėjų žaidynėse dalyvaus trys biatlono atstovai, ledo ritulininkas, dvi vietos skirtos slidininkams, viena – kalnų slidininkui.

LTOK yra savarankiška, ne pelno siekianti, visuomeninė, pasaulio olimpiniam judėjimui priklausanti organizacija.Partneriai

Egles Sanatorija 4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas