2016 / 01 / 12

Lilehameryje varžysis ledo ritulininkas

Jaunimo žiemos olimpinėms žaidynėms Lilehameryje vasario 12-21 dienomis ruošiasi ir vienas ledo ritulio atstovas. Tai atranką Lietuvoje, o vėliau ir Vierumiakyje (Suomija) praėjęs vilnietis, buvęs „Geležinio vilko“ klubo auklėtinis Dino Mukovozas.
 
Šešiose rungtynėse 15 dalyvių Lilehameryje išaiškins iššūkių turnyro nugalėtoją. Dalyvių laukia pasirodymas greičiausio rato, metimo tikslumo, čiuožimo technikos, stipriausio metimo, perdavimo tikslumo ir ritulio valdymo rungtyse.
 
Maskvos „Belyje medvedi“ klube karjerą tęsiantis D.Mukovozas šioms rungtims ruošiasi Maskvoje su asmeniniu treneriu. Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) ir asociacija „Lietuvos ledo ritulys“ (LLR) jaunąjį ledo ritulininką aprūpino reikiama nauja ledo ritulio įranga.
 
Visą ekipuotę paruošė ledo CCM ledo ritulio įrangos platintojas Lietuvoje Aurelijus Kriščiūnas.  
 
„Lietuva turi pirmąjį ledo ritulio atstovą jaunimo olimpinėse žaidynėse. Sveikiname ir didžiuojamės Dino Mukovozu, kuris laimėjęs atranką Lietuvoje, taip pat nukonkuravęs keliasdešimt varžovų tarptautinėje atrankoje pateko į finalinį etapą. Dėkojame mūsų nuosekliam rėmėjui, vienai geriausių pasaulio ledo ritulio inventoriaus gamintojų CCM, Lietuvos tautiniam olimpiniam komitetui, o labiausiai Dino tėvams, kurie yra didžiausias, tvirčiausias ir svarbiausias rėmėjas jo sportiniame kelyje. Dino ir visai Lietuvos jaunimo rinktinei linkime sėkmės“,- optimistiškai į lietuvių pasirodymą jaunimo olimpinėse žaidynėse žiūri LLR prezidentas Petras Nausėda.
 
Pats sportininkas šiuo metu keliauja tarp Rusijos ir Lietuvos, tad jo pasiruošimo grafikas intensyvus. Į Norvegiją ledo ritulininką lydės tėtis, kuris bus jo treneris ir patarėjas.
 
Tai bus pirmasis Lietuvos ledo ritulininko pasirodymas tokio lygio varžybose.Partneriai

tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas