2016 / 03 / 29

LMŽ: jaunieji plaukikai išsidalino medalius

Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazijos baseine vyko Lietuvos mokyklų žaidynių (LMŽ) plaukimo finalinės varžybos. Jose dalyvavo 15 mergaičių ir 16 berniukų komandų.

Geriausi mokyklų vienuolikmečiai ir jaunesni plaukikai varžėsi 3 rungtyse: keturi po 25 metrus su lenta estafetėje, 25 metrų plaukime laisvu stiliumi, keturi po 25 metrus laisvu stiliumi. Buvo sumuojami visų dalyvių pasirodymų rezultatai.

Mergaičių varžybose geriausiai sekėsi Klaipėdos Simono Dacho progimnazijos sportininkėms. Nugalėtojomis tapo Aleksandra Valauskaitė, Beatričė Piščikaitė, Viola Skirutytė ir Aistė Slatkevičiūtė. Antros liko Panevėžio Žemynos progimnazijos plaukikės (Andželika Domaševičiūtė, Austė Backevičiūtė, Beata Jakštaitė, Morta Kulikauskaitė), o trečios Kauno Juozo Grušo meno gimnazijos rinktinė (Elžbieta Paužaitė, Miglė Butkytė, Mija Vengalytė, Monika Didžgalvytė).

„Smagu nugalėti“, - po paskutinių kovų kalbėjo nugalėtojų komandos atstovės. – Visos lankome plaukimo treniruotes, mums labai patinka. Džiugu, kad galime dalyvauti ir tokiose varžybose, smagu, kad atstovaujame savo mokyklai. Po to ir mokykloje dėmesio sulaukiame, pasveikino direktorius, mokytojai su šypsenomis sutinka. Norime treniruotis ir treniruotis, mūsų mėgstamiausia plaukikė – Rūta Meilutytė, norėtume pasivaržyti su ja“.

LMZ plaukimas 2 of 2

Stipriausios berniukų komandos buvo iš Panevėžio miesto Kazimiero Paltaroko gimnazijos. Čempionais tapo Matas Činga, Modestas Revaitis, Juozas Lažauskas ir Domantas Petraitis. Antrąją vietą iškovojo Kauno miesto Juozo Grušo gimnazija (Deinas Kapačiauskas, Eimantas Bersėnas, Ernestas Šikšna, Kasparas Kazlas). Trečioji vieta atiteko Klaipėdos miesto Simono Dacho progimnazijai (Mykolas Česnakas, Petras Lučka, Povilas Varpiotas, Titas Dulkė).

„Tikėjausi laimėti, manau, kad mes pasirodėme geriausiai ir buvome verti apdovanojimų“, –  teigė nugalėtojų komandos narys. – Smagu, kad tokios varžybos vyksta, galime varžytis, po to važiuojame į kitus miestus ir kovojame su kitomis komandomis. Viskas labai gerai.“

Namų sienos ne itin padėjo šeimininkams Kėdainių „Aušros“ progimnazijos plaukikams, kurie vaikinų varžybose užėmė 6-ą vietą.  

Lietuvos mokyklų žaidynių nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais ir diplomais, o dalyviai – LMŽ marškinėliais, asmeniniais prizais.  

Galutinė vaikinų lentelė:
1. Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija
2. Kauno J. Grušo meno gimnazija
3. Klaipėdos Simono Dacho progimnazija
4. Kauno rajono Garliavos Jonučių progimnazija
5. Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija
6. Kėdainių LSU Aušros progimnazija
7. Telšių Kranto progimnazija
8. Širvintų Pradinė mokykla
9. Alytaus Šv. Benedikto gimnazija
10. Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla
11. Švenčionių Pradinė mokykla
12. Vilniaus Šolomo Aleichemo
13. Mažeikių Ventos progimnazija
14. Šiaulių Centro pradinė mokykla
15. Biržų Kaštonų pagrindinė mokykla
16. Raseinių Šaltinio progimnazija

Galutinė merginų lentelė:
1. Klaipėdos Simono Dacho progimnazija
2. Panevėžio Žemynos progimnazija
3. Kauno J. Grušo meno gimnazija
4. Šiaulių Gegužių progimnazija
5. Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija
6. Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla
7. Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija
8. Kauno rajono Garliavos Jonučių progimnazija
9. Kėdainių Ryto progimnazija
10. Telšių Ateities pagrindinė mokykla
11. Mažeikių Ventos progimnazija
12. Širvintų Pradinė mokykla
13. Biržų Kaštonų pagrindinė mokykla
14. Alytaus Panemunės pagrindinė mokykla
15. Raseinių Šaltinio progimnazijaPartneriai

Egles Sanatorija 4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas