2016 / 04 / 07

LMŽ: kaimo vietovių tinklinio finalai

Lietuvos mokyklų žaidynėse (LMŽ) įvyko kaimo vietovių mokyklų tinklinio finalinės varžybos. Geriausios tinklinio komandos rinkosi dvejose Vilniaus rajono vietose – Avižienių gimnazijoje ir Sudervės Mariano Zdziechovskio pagrindinės mokyklos sporto salėse.

Savų sirgalių palaikomi Vilniaus rajono sportininkai nepaliko vilčių varžovams ir iškovojo pirmas vietas tiek vaikinų, tiek merginų varžybose.

„Sezonas truko ilgai, o mes turėjome sudėtingas sąlygas, nes Avižienių gimnazija buvo renovuojama, mokiniai mokėsi dviem pamainomis, tad apie treniruotes net nėjo kalba“, –  pasakojo Avižienių gimnazijos mokytojas Valdemaras Šumskas. – Tačiau juk geriausios treniruotės yra varžybos, mes jų daug žaidėme, važiavome į turnyrus Kelmėje, Lenkijoje ir kur pakviesdavo, o ir patys organizuodavome. Iš to gavome daugiausiai naudos nauda“.

Merginų grupėje pirmąją vietą iškovojo Vilniaus rajono Avižienių gimnazijos tinklininkės, antroji vieta atiteko Varėnos rajono Vydenių pagrindinės mokyklos sportininkėms, trečioji vieta – Šilalės rajono Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos mokinėms, ketvirtoji – Rokiškio rajono Kamajų Antano Strazdo gimnazijos merginoms.

„Merginoms nebuvo labai sunku, mes jau 3-4 metus žaidėme finaluose, paskutinius 3 metus užėmėme 2-ą vietą, su mergaitėmis nepralaimėjome nei vieno seto, todėl mūsų pergalė užtikrinta“,  – teigė nugalėtojų treneris V.Šumskas. – Tiesa, turėjome problemų, nes neturėjome savo salės, tad tekdavo treniruotis ir kitose mokyklose“.

LMZ tinklinis 2

Vaikinų grupėje pirmąją vietą iškovojo Vilniaus rajono Avižienių gimnazijos tinklininkai, antroji vieta atiteko Varėnos rajono Vydenių pagrindinės mokyklos sportininkams, trečioji vieta – Kretingos rajono Darbėnų gimnazijos mokiniams, ketvirtoji – Joniškio rajono Gataučių Marcės Katiliūtės mokyklos vaikinams.

„Vaikinų pergalė buvo sunkesnė, jie nebuvo vadinami favoritais. Ankstesniais metais mes jau po rajono varžybų iškrisdavome, tai reiškia, kad nepraeidavome jau pirmojo rato“, – pasakojo Avižienių gimnazijos kūno kultūros mokytojas V.Šumskas. – Vaikinams trūko patirties, klysdavo, todėl patyrėme ir nesėkmių.

Komandos buvo apdovanotos Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro prizais.

„Labai džiugu, kad vyksta Lietuvos mokyklų žaidynės“, – kalba tinklinio treneris V.Šumskas. – Jos trunka daugiau nei pusę mokslo metų ir mokiniai visą laiką turi tikslą. Pradžioje vyksta rajoninės varžybos, tada zoninės ir, galiausiai, finalai. Kaimo vietovės ypatingai džiaugiasi, nes gali pasivaržyti tarp lygių varžovų, nes mes neturime sporto mokyklų, o vaikai tampa ir Lietuvos čempionais. Jau 20 metų treniruoju jaunimą, tai graži sporto šaka, patinka vaikams. Dalyvaujame varžybose, keliaujame, vaikams tai galimybė ne tik sportuoti, bet ir daugiau pamatyti“.Partneriai

Egles Sanatorija 4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas