2017 / 07 / 19

LTeam autobusiuku džiaugsis ir dviratininkai

T. Gaubio nuotraukoje - LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė ir LDSF prezidentas Romualdas Bakutis.

Liepos 18 d. Lietuvos tautinis olimpinis komitetas naują LTeam autobusiuką perdavė Lietuvos dviračių sporto federacijai. Juo į pasirengimo stovyklas bei varžybas keliaus Lietuvos moterų dviračių rinktinė.

LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė antradienį Fiat Ducato raktelius įteikė Lietuvos dviračių sporto federacijos prezidentui Romualdui Bakučiui.

„Italai myli dviračių sportą, todėl mes tikime, kad jų pagamintas automobilis turi visas reikiamas savybes, kad mūsų dviratininkai jaustųsi saugiai ir galėtų tinkamai atstovauti savo šaliai ir būti LTeam nariais“, - kalbėjo R. Bakutis.

Už Fiat Ducato vairo sėdęs Lietuvos moterų dviračių rinktinės treneris Valerijus Konovalovas teigė, kad tokia transporto priemonė yra nepakeičiama daugiadienių lenktynių metu. Tuomet tarp etapų komandai tenka įveikti nemažus atstumus, persivežti tiek dviračius bei jų atsargines dalis, tiek pačius sportininkus.

„Šią priemonę gavome pačiu laiku – vos už 10 dienų juo važiuosime į Europos čempionatą Danijoje, rugsėjį  – į pasaulio čempionatą Bergene. Džiaugiamės, kad buvo atsižvelgta į mūsų poreikius – mikroautobusas yra ilgas, pakankamai vietos dviračiams ir įrangai susidėti. Malonu jausti, kad mūsų darbas ir rezultatai yra įvertinti“, - teigė V. Konovalovas.

Be dviratininkų, naujais LTeam autobusiukais jau džiaugiasi Lietuvos buriuotojai ir irkluotojai, o rugpjūtį dar vienas bus įteiktas šiuolaikinės penkiakovės atstovams.

IMG 2031

T. Gaubio nuotraukoje - jaunieji Lietuvos dviratininkai, išvykstantys į EJOF Dėre.

IMG 2027

T. Gaubio nuotraukoje - LDSF prezidentas R. Bakutis, LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė, LTOK generalinis sekretorius V. Paketūras, V. KonovalovasPartneriai

tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas