2014 / 12 / 18

LTOK projektas „Laikas pokyčiams“

Projekto dalyvės ir organizatorės

Patyrę ir lyderystės paslaptis atskleidžiantys lektoriai, naudingų žinių suteikiantys ir pasitikėjimą savimi skatinantys teoriniai užsiėmimai, naujai įgytus įgūdžius išbandyti ir sustiprinti leidžiančios praktinės užduotys – tai aštuoniolikai Lietuvos moterų, užimančių vadovaujamus postus sporto organizacijose, padėjo gilinti savo profesinius įgūdžius. Visos jos dalyvavo pusmetį trukusiame Lietuvos tautinio olimpinio komiteto projekte „Laikas pokyčiams!“.

Tarptautinio olimpinio komiteto ir LTOK lėšomis finansuotą projektą sudarė specialus mokymo ciklas. Jo metu nuo birželio savo įgūdžius tobulino sporto federacijų, viešųjų įstaigų, miestų sporto skyrių ar centrų darbuotojos, buvusios garsios sportininkės. Jos gilino savo kompetencijas projektų, finansų, vidinės ir išorinės komunikacijos valdymo srityse, tobulino komandinio darbo organizavimo, lyderystės ir vadovavimo, įtakos bei įtaigos valdymo įgūdžius.

„Visos projekto dalyvės dar iki mokymų aktyviai dalyvavo savo atstovaujamų organizacijų veikloje. Po šių mokymų kiekvienos jų indėlis į organizacijų veiklą taps dar reikšmingesnis. Apie projektą sulaukėme vien teigiamų atsiliepimų, todėl ketiname jį tęsti ir kitąmet“, – sakė LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė.

„Visos dalyvės labai nuoširdžiai dalyvavo projekte, buvo aktyvios ir smalsios, siekė tobulėti. Esu tikra, šių moterų dėka jų organizacijos taip pat judės į priekį. Daugelis dalyvių išreiškė norą, kad panašūs mokymai vyktų ir ateityje“, – sakė projekto dalyvėms mokymus vedusi lektorė Nadežda Doronina-Koltan.

Gruodžio 18 d. Vilniuje vyko baigiamoji projekto konferencija. Visoms dalyvėms buvo įteikti dalyvavimą projekte liudijantys diplomai.

Projektą „Laikas pokyčiams!“ LTOK įgyvendino kartu su aktyvia visuomenės veikėja, sporto populiarintoja Ona Baboniene. Ji vienintelė europietė, 2013 m. pelniusi Tarptautinio olimpinio komiteto Moterų ir sporto komisijos apdovanojimą.Partneriai

Egles Sanatorija 4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas