2018 / 01 / 25

Naujas „Olimpinės panoramos“ numeris

LTOK interneto svetainėje galite skaityti pirmąjį šių metų žurnalo „Olimpinė panorama“ numerį. Jame plačiai rašoma apie geriausiųjų 2017-ųjų Lietuvos sportininkų apdovanojimus, spausdinami laureatų pasisakymai. Žurnalas primena Lietuvos atstovų pasirodymų žiemos olimpinėse žaidynėse istoriją, pristato mūsų šalies atletus, kurie dalyvaus Pjongčango žaidynėse. Rasite ir mūsiškių varžybų tvarkaraštį.

Įdomus pasakojimas, kaip vienas paskui kitą į irklavimo treniruotes atėjo dabar garsūs irklo meistrai brolis ir sesuo Ieva bei Aurimas Adomavičiai. Supažindinama su pasaulyje labai populiariu kerlingo (akmenslydžio) sportu ir jo vystymo perspektyvomis Lietuvoje. 

Praėjusių metų pabaigoje Respublikinės ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacijos (RIUKKPA) ataskaitinėje rinkimų konferencijoje dar vienai kadencijai prezidente vienbalsiai buvo perrinkta Audronė Vizbarienė. Apie problemas, ateities planus ir ambicingus tikslus ji kalba šiame „Olimpinės panoramos“ numeryje.

Žurnale spausdinama LTOK 2017 m. biudžeto vykdymo apyskaita.

Sociologiniuose pamąstymuose rašoma, kad naujų metų pradžia, tai laikas, kuomet žmonės žada imtis naujų iššūkių. Pavyzdžiui, pradėti sportuoti. Todėl šį kartą kalbame apie sporto šakų pasirinkimą, aptariame individualaus bei komandinio sporto privalumus ir trūkumus.

Kaip įprasta, spausdintą žurnalo versiją rasite:

Lietuvos tautiniame olimpiniame komitete,

Kūno kultūros ir sporto departamente,

Lietuvos olimpinio sporto centre,

Lietuvos olimpinėje akademijoje,

Olimpiečių asociacijoje,

sporto klubuose „Impuls“,

Lazdynų baseine,

SEB arenoje,

 „Sportima“ arenoje,

prekybos centre „Ozas" esančiame sporto klube „VS-Fitness“.

Sporto muziejuje Kaune ir kitur.

Elektroninę žurnalo versiją rasite čia

 Partneriai

4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas