2018 / 04 / 27

Naujas „Olimpinės panoramos“ numeris

Balandžio mėnesio „Olimpinėje panoramoje“ du straipsniai skirti Lietuvos valstybės 100-mečiui. Pasakojama apie pirmuosius mūsų šalies olimpinius žurnalistus bei apie krepšiniui skirtų atvirukų parodą Joniškyje. O parodos stenduose tarp 158 atvirukų – nemažai istorinių, kuriems jau 70-80 metų.

Iš vandens platybių – į jaukų sporto klubą. Buriuotojas, olimpietis Rokas Milevičius ir krante atrado mėgstamą sporto šaką, kuri tapo jo laisvalaikiu, aistra ir verslu. Su sparčiai populiarėjančio „CrossFit“ sporto specifika buriuotojas skaitytojus supažindina „Olimpinėje panoramoje“, smalsuolius supažindins ir birželio 2-ąją Panevėžyje per Olimpinę dieną.

Šiame numeryje pasakojama, kaip mūsų kanojininkai įsisavina naujas distancijas, kaip Lietuvos paplūdimio tinklininkės tapo čempionėmis, o tinklininkai laimėjo bronzos medalius pirmajame Europos tinklinio ant sniego čempionate.  

Žinomas sporto mokslininkas profesorius Juozas Skernevičius svarsto, kodėl Lietuvoje tarsi sąmoningai žlugdomas sporto mokslas.

Žurnale rašoma apie jau įpusėjusias Lietuvos mažųjų žaidynes. Antrajame jų etape dalyvavo 227 ikimokyklinės ugdymo įstaigos. Mažieji varžėsi linksmose estafetėse, juos aplankė „LTeam“ talismanas Ąžuolas, olimpiečiai. Plačiai pasakojama apie Klaipėdos regione pasibaigusį bendrą Britų tarybos ir Lietuvos tautinio olimpinio komiteto projektą „Svajonių komandos“ („Dreams & Teams“). Tai dar vienas žingsnis pasitelkus sportą ugdyti jaunų žmonių XXI amžiaus kompetencijas – kritinį mąstymą ir gebėjimą spręsti problemas, tobulinti bendravimo ir bendradarbiavimo, kūrybiškumo, pilietiškumo, lyderystės, asmeninio tobulėjimo įgūdžius.

Spausdintą žurnalo versiją rasite:

Lietuvos tautiniame olimpiniame komitete,

Kūno kultūros ir sporto departamente,

Lietuvos olimpinio sporto centre,

Lietuvos olimpinėje akademijoje,

Olimpiečių asociacijoje,

sporto klubuose „Impuls“,

Lazdynų baseine,

SEB arenoje,

 „Sportima“ arenoje,

prekybos centre „Ozas" esančiame sporto klube „VS-Fitness“.

Sporto muziejuje Kaune ir kitur.

Elektroninę žurnalo versiją rasite čiaPartneriai

4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas