2019 / 04 / 29

Naujas „Olimpinės panoramos“ numeris

Balandžio mėnesio „Olimpinė panorama“ informuoja, kaip Klaipėda rengiasi ir kokias naujoves sporto mėgėjams žada per Olimpinę dieną, kuri LTOK iniciatyva uostamiestyje rengiama birželio 1-ją.

Žurnalas mini Lietuvos olimpinio debiuto 95-metį. Prie istorinių temų galima priskirti ir pasakojimą apie tarpukario dailininką Juozą Penčylą, piešusį garsių to meto sportininkų šaržus.

Didžiajam sportui skirti trys rašiniai. Apie pasirengimą naujam irklavimo sezonui mintimis dalinasi olimpinis vicečempionas Mindaugas Griškonis. Dviračių treko rinktinės vyr. treneris Dmitrijus Leopoldas vertina praėjusį, ne itin sėkmingą Lietuvos dviratininkams, sezoną. Lietuvos badmintono federacijos prezidentas Vilmantas Liorančas ir žinomas treneris Juozas Špelveris kalba apie šalies badmintono perspektyvas.

Žurnale gausu olimpinio švietimo temų. Pasakojama apie Lietuvos mažųjų žaidynių finalinius festivalius, kuriuose daugiau kaip 300 vaikų iš 52 darželių dalyvavo specialiose estafetėse, išbandė septynias sporto šakas ir fizinius užsiėmimus. Klaipėdoje tęsėsi Britų tarybos ir LTOK organizuojamas „Svajonių komandų“ projektas. „Olimpinė panorama“ informuoja, kaip jaunieji lyderiai išmoktas pamokas jau pritaiko praktiškai. Žurnale pasakojama, kaip moksleiviai ieškojo atsakymų į klausimus, ką reiškia būti atsakingam už visą komandą, kas yra kilnus sportinis elgesys ir kuo jo principai naudingi kasdienybėje?

Vilniuje, LTOK būstinėje, vyko Lietuvos olimpiečių asociacijos ataskaitinė rinkimų konferencija. Organizacijos prezidente dar vienai kadencijai perrinkta olimpinė čempionė, LTOK vykdomojo komiteto narė Lina Inga Kačiušytė. Apie tai – „Olimpinėje panoramoje“.

Elektroninę žurnalo versiją rasite paspaudę ČIA.

Kaip įprasta, spausdintą žurnalo versiją rasite:

-Lietuvos tautiniame olimpiniame komitete,
-Kūno kultūros ir sporto departamente,
-Lietuvos olimpinio sporto centre,
-Lietuvos olimpinėje akademijoje,
-Olimpiečių asociacijoje,
-sporto klubuose „Impuls“,
-SEB arenoje,
-„Sportima“ arenoje,
-prekybos centre „Ozas“ esančiame sporto klube „VS-Fitness“,
-Sporto muziejuje Kaune ir kiturPartneriai

Egles Sanatorija 4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas