2015 / 03 / 19

Nauji įstatai ir pasiruošimas žaidynėms

Kovo 19 d. vyko LTOK vykdomojo komiteto posėdis. Komiteto nariai patvirtino naują LTOK įstatų redakcijos projektą. Kaip rengiamasi pirmosioms Europos žaidynėms Baku, informavo misijos vadovas Einius Petkus ir iš seminaro Azerbaidžano sostinėje grįžusi LTOK viešųjų ryšių specialistė Goda Smilingytė. Lietuvos olimpinio fondo (LOF) direktorius Vitalijus Vasiliauskas, neseniai lankęsis Brazilijoje, pasakojo apie apgyvendinimo galimybes Rio de Žaneire olimpinių žaidynių metu. Jis taip pat informavo, kaip vyksta pasirengimas Olimpinei dienai, kuri birželio 7 d. bus surengta Kaune. Generalinis sekretorius Valentinas Paketūras tvirtinti pateikė LTOK direktorato struktūros pakeitimus.

Vykdomasis komitetas patvirtino LTOK įstatų naujos redakcijos projektą ir patikėjo direktorato darbuotojams pasirūpinti projekto vertimu į anglų kalbą. Išverstas naujų įstatų projektas bus derinamas su Tarptautiniu olimpiniu komitetu.

Lietuvos misijos vadovas E.Petkus pabrėžė, kad Lietuvos rinktinę Europos žaidynėse daugiausia sudarys tie sportininkai, kurie ruošiasi vykti į Rio olimpines žaidynes (išskyrus plaukikus ir krepšininkus). Federacijos jau pateikė sportininkų rengimo planus, LTOK skyrė lėšų jiems pasirengti. Ilgasis rinktinės sąrašas, kuriame – 59 sportininkų pavardės, jau išsiųstas žaidynių organizatoriams. Šiuo metu derinamos kelionės detalės. „Audimas“ pristatė rinktinės aprangos kolekciją.

LOF direktorius V.Vasiliauskas pateikė ataskaitą apie komandiruotę į Rio de Žaneirą, į kurią vyko kartu su oficialios bilietų platintojos bendrovės „Novaturas“ direktoriumi Linu Aldoniu. Kelionės tikslas – išsiaiškinti specialistų apgyvendinimo galimybes Rio de Žaneire. LOF direktoriaus teigimu, daug viešbučių dar tik statoma, rezervuojami virtualūs kambariai, todėl LTOK apgyvendinimo poreikis kol kas patenkinamas tik 50 proc. Svarstytina galimybė sudaryti tiesiogines sutartis su Rio de Žaneiro viešbučiais. V.Vasiliauskas ir L.Aldonis susitiko su 30-ies viešbučių atstovais, keli jų artimiausiu metu pateiks siūlymus.

Patvirtintas nutarimas dėl birželio 7-ąją Kaune rengiamos Olimpinės dienos šventės. Bus pasirašyta sutartis su Kauno savivaldybe, kuri prisidės prie jos organizavimo. Šiuo metu derinama šventės programa. Kaip ir pernai, organizuoti savo renginius bus pakviestos šalies sporto federacijos. Šventės metu vyks ir Lietuvos mokyklų žaidynių finalinis etapas, kuriame dalyvaus apie 1200 vaikų.

Komiteto nariai patvirtino naują LTOK struktūrą. Nutarta panaikinti Ryšių su visuomene skyrių ir LTOK atstovo ryšiams su visuomene pareigybę, pakeisti Finansų ir ūkio direkcijos pavadinimą į Finansų, komunikacijos ir ūkio direkciją, į šią direkciją perkelti sekretoriatą bei įsteigti viešųjų ryšių specialisto pareigybę.

LTOK olimpinių sporto šakų komisijos sporto žaidimų pakomisijos vadovas Leonardas Čaikauskas supažindino su lėšų paskirstymu olimpinių komandinių žaidimų federacijoms ir lygoms. Pagal komandų pasiekimus komisija paskirstė 202,7 tūkst. eurų devynioms olimpinių komandinių sporto žaidimų federacijoms ir lygoms. Vykdomasis komitetas siūlymui pritarė. Partneriai

tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas