2015 / 03 / 03

Nauji „LTeam“ marškinėliai jau prekyboje

Aktyvaus gyvenimo būdo mėgėjai ir Lietuvos sporto sirgaliai jau gali pasipuošti geriausius Lietuvos sportininkus vienijančio ženklo „LTeam“ marškinėliais iš naujosios rinktinės aprangos kolekcijos.

Kolekciją sudaro „Audimo“ sukurta „LTeam“ simbolika papuošta sportinė apranga. Prie jos priderinta „Nike“ sportinė avalynė. Pirmieji sportininkai, išbandę naujosios kolekcijos rūbus - Rūta Meilutytė, Mantas Kalnietis, Jevgenij Šuklin, Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė, Rolandas Maščinskas ir Saulius Ritter.

„LTeam“ kolekcijos drabužiai atitinka aukščiausius funkcionalumo, patvarumo ir stiliaus reikalavimus. Jie puikiai pritaikyti fiziniam aktyvumui įvairiomis sąlygomis – tiek sporto salėse žiemą, tiek stadionuose vasarą, tačiau taip pat sėkmingai juos dėvėti galima ir kasdien. „LTeam“ apranga – tai originali sportinė apranga, sukurta Lietuvos sporto sirgaliams ir aktyvaus gyvenimo būdo mėgėjams. Dėvėdamas šios kolekcijos drabužius, kiekvienas lietuvis gali pasijusti šalies rinktinės dalimi“, – sako „Audimo“ marketingo vadovė Asta Trapulionienė.

„Nuo pat „LTeam“ projekto pradžios nuosekliai siekiame, kad „LTeam“ simbolis taptų kuo patrauklesniu tiek šalies verslo įmonėms, tiek gyventojams bei padėtų jiems tapatintis su sportininkais. Tikimės, kad naujoji kolekcija įkvėps Lietuvos sporto gerbėjus ne tik dar aistringiau palaikyti savo šalies atletus, bet ir dar daugiau sportuoti“, – sako V. Vasiliauskas.

Pirmuosius “LTeam” marškinėlius jau galima įsigyti visose „Audimas” parduotuvėse bei elektroninėje parduotuvėje e-audimas.lt.

Visa „LTeam“ kolekcija, kurią pirmose Europos žaidynėse Baku dėvės Lietuvos rinktinė, bus pristatyta birželio mėnesį. Sporto sirgaliai visą „LTeam“ aprangą galės įsigyti „Audimo“ parduotuvių tinkle.Partneriai

tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas