2017 / 01 / 31

Olimpiečiai "Impuls" sportuos nemokamai

Sausio mėnesį LOF ir "Impuls" pasirašytoje sutartyje numatyta, jog visi Lietuvos olimpinės rinktinės kandidatai galės nemokamai treniruotis visoje Lietuvoje esančiuose „Impuls“ sporto klubuose.

Galimybe naudotis „Impuls” paslaugomis šio olimpinio ciklo metu turės iki 300 „LTeam“ narių, įskaitant ir Lietuvos parolimpiečius. Sportininkai galės patys pasirinkti jiems patogiausią sporto klubą savo mieste.

„Impuls” mūsų olimpiečiams suteikia didelę pagalbą, nes valstybė ne visada pajėgi užtikrinti jiems pakankamai treniravimosi bazių fiziniam pasiruošimui. Jeigu ne ši privati iniciatyva, mūsų sportininkai, ypač gyvenantys ne Vilniuje, neturėtų galimybės kasdien gerinti savo fizinį pasirengimą ir naudotis pažangiomis treniravimosi priemonėmis”, – teigia Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) prezidentė Daina Gudzinevičiūtė.

„Impuls” vadovas Vidmantas Šiugždinis taip pat džiaugiasi galimybe bendradarbiauti ir prisidėti prie Lietuvos olimpiečių tobulėjimo.

„Viena iš „Impuls“ vertybių, kuria vadovaujamės kasdien – tai nuolatinis tobulėjimas. Olimpiečiai yra puikus to pavyzdys. Tikime, kad ši partnerystė ne tik padės olimpiečiams pagerinti jų fizinį pasirengimą ir pasiekti puikių rezultatų, bet taip pat įkvėps ir mūsų sporto klubų lankytojus nuolat tobulėti“, – sako V. Šiugždinis.

Olimpinis vicečempionas irkluotojas Mindaugas Griškonis, kuris „Impuls” sportuoja jau penketą metų, įsitikinęs, kad tokia galimybė labai svarbi visiems sportininkams.

“Impuls” klube lankausi labai dažnai, dauguma mano vakarinių treniruočių prabėga būtent čia. Sportuoju ne tik treniruoklių salėje, bet drauge su savo komanda einu ir į funkcines treniruotes, plaukioju baseine. Esu dėkingas už galimybę kokybiškai ir patogiai sportuoti, man tai didelė paspirtis ruošiantis svarbiems startams”, – teigia M. Griškonis.

„Impuls“ ir olimpiečių bendradarbiavimas vien tuo nesibaigia. Praėjusių metų gruodį „Impuls“ kartu su olimpiečiais ir parolimpiečiais – penkiakovininku Edvinu Krungolcu, imtynininku Mindaugu Mizgaičiu, parolimpiečiu rutulio stūmiku Mindaugu Biliumi, golbolo žaidėjais Mantu Panovu ir Mindaugu Suchovejumi bei kitais sportininkais ir sporto specialistais išleido įkvepiančią knygą „Nuo sporto nepabėgsi“.

Sveikatingumo klubų tinklą „Impuls“ Lietuvoje šiuo metu sudaro 13 klubų, iš jų 7 – Vilniuje, 3 – Kaune, likusieji – Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje. Iš viso „Impuls“ įmonių grupė valdo 22 sporto bei sveikatingumo klubus Baltijos šalyse. Juose nuolatos sportuoja daugiau nei 42 tūkst. klientų.

„LTeam“ – tai didžiausia Lietuvos komanda, jungianti stipriausius Lietuvos sportininkus ir atstovaujanti Lietuvai pasaulio čempionatuose ir olimpinėse žaidynėse.Partneriai

Egles Sanatorija 4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas