2014 / 02 / 19

Olimpiečiai sutikti su gėlėmis

D.Rasimovičiūtė ir T.Kaukėnas

Nors Lietuvos olimpiečių biatlonininkų lėktuvas vėlavo, nors jau artėjo vidurnaktis, gausus būrys jų artimųjų, sporto organizacijų atstovų, gerbėjų bei žurnalistų kantriai laukė iš Sočio žiemos olimpinių žaidynių sugrįžtančių sportininkų. Garsūs šūksniai „ačiū“ ir gėlės bei šypsenos. Taip Vilniaus oro uoste buvo sutikti Diana Rasimovičiūtė ir Tomas Kaukėnas, treneris Ilmaras Bricis, aptarnaujančio personalo atstovai Aurimas Bučelis, Meelis Aasmae.

Daugiausia gėlių ir sveikinimų sulaukė sėkmingiausiai Sočyje pasirodęs Tomas Kaukėnas, kuris 20 km lenktynėse užėmė 23 vietą, o iki paskutinės ugnies realiai pretendavo į olimpinį medalį. D.Rasimovičiūtė, kuriai tai buvo jau ketvirtosios žiemos olimpinės žaidynės, pasirodė kukliau, aukščiausia jos užimta vieta Sočyje – 42-a.

Slidininkai Vytautas Strolia ir Ingrida Ardišauskaitės į Lietuvą sugrįžo vasario 15 d. Agnė Sereikaitė iš Sočio skris į Čekiją, o Isabella Tobias ir Deividas Stagniūnas – į JAV. Kalnų slidininkai po žaidynių uždarymo vasario 25-osios naktį parskris į Rygą, o iš ten autobusu paryčiais sugrįš į Vilnių.

Šiandien Sočio žiemos žaidynėse slalomo milžino trasoje pasirodys Rokas Zaveckas.Partneriai

tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas