2019 / 07 / 08

„Olimpinė panorama“ – apie Europos žaidynes

Birželio mėnesio „Olimpinėje panoramoje“ spausdinamas išsamus fotoreportažas apie antrąsias Europos žaidynes Minske. Autoriai apžvelgia visų Lietuvos rinktinės narių pasirodymus, spausdina daug nuotraukų. Daugiausia dėmesio skiriama mūsų medalininkams – treko dviratininkėms Simonai Krupeckaitei ir Miglei Morozaitei bei gimnastui Robertui Tvorogalui.

Žurnale plačiai nušviečiama ir birželio 1-ąją Klaipėdoje vykusi Olimpinės dienos šventė. „Klaipėdos mieste gyvena 150 tūkstančių žmonių, o į šventę sugužėjo net 30 tūkstančių – džiaugiamės, kad pavyko įgyvendinti nuo pat renginio organizavimo pradžios keltą tikslą pagerinti ankstesnį lankomumo rekordą. Tiesa, mums rūpi ne tik kiekybė, bet ir kokybė, todėl matydami tūkstančių dalyvių šypsenas ir girdėdami jų atsiliepimus galime konstatuoti, kad renginys buvo sėkmingas“, – sakė Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė, Tarptautinio olimpinio komiteto narė, olimpinė čempionė Daina Gudzinevičiūtė.

Elektroninę žurnalo versiją rasite paspaudę ČIA.

Kaip įprasta, spausdintą žurnalo versiją rasite:

-Lietuvos tautiniame olimpiniame komitete,
-Kūno kultūros ir sporto departamente,
-Lietuvos olimpinio sporto centre,
-Lietuvos olimpinėje akademijoje,
-Olimpiečių asociacijoje,
-sporto klubuose „Impuls“,
-SEB arenoje,
-„Sportima“ arenoje,
-prekybos centre „Ozas“ esančiame sporto klube „VS-Fitness“,
-Sporto muziejuje Kaune ir kiturPartneriai

Egles Sanatorija 4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas