2018 / 05 / 28

„Olimpinė panorama“ apie Olimpinę dieną

Gegužės mėnesio „Olimpinės panoramos“ žurnale daugiausia vietos skirta birželio 2-ąją Panevėžyje vyksiančiai Olimpinei dienai. Spausdinami žemėlapiai, programa, skaitytojai supažindinami su naujomis ir senomis populiariausiomis rungtimis, visi kviečiami į koncertą.

Rašoma apie neseniai pasibaigusias Lietuvos mažųjų žaidynes. Iš viso šiame projekte dalyvavo 227 Lietuvos darželiai, apie 10 tūkst. mažųjų. Į žaidynes šiemet įsiliejo ir specialių lavinimo įgūdžių reikalaujantys vaikai su negalia. Vyresni vaikai tolerancijos ir kilnaus elgesio pagrindų sėmėsi respublikiniame „Fair Play“ konkurso finale. Sportuodami ir atlikdami su sportu susijusias užduotis moksleiviai galėjo pajausti ir įsitikinti, ką reiškia sąžinės balsas. Prieš kiekvieną užduotį dalyviai buvo provokuojami pasielgti ne visai kilniai. Pasirinkti lengvesnį kelią šiek tiek sukčiaujant išdrįso nedaug kas. Apie tai irgi rašoma „Olimpinėje panoramoje“.

Didžiajam sportui atstovauja irklavimas, jojimas, krepšinis. LTOK olimpinio sporto direkcijos vadovai pasakoja apie pasirengimą III pasaulio jaunimo olimpinėms žaidynėms bei apie misijos vadovų pasitarimą Buenos Airėse. Spausdinama ataskaita iš Lietuvos tautinio olimpinio komiteto Generalinės asamblėjos neeilinės sesijos.

Minimas garbingas legendinio irkluotojo Antano Bagdonavičiaus jubiliejus.

Elektroninę žurnalo versiją rasite čia.

Spausdintą žurnalo versiją rasite:

Lietuvos tautiniame olimpiniame komitete,

Kūno kultūros ir sporto departamente,

Lietuvos olimpinio sporto centre,

Lietuvos olimpinėje akademijoje,

Olimpiečių asociacijoje,

sporto klubuose „Impuls“,

Lazdynų baseine,

SEB arenoje,

„Sportima“ arenoje,

prekybos centre „Ozas" esančiame sporto klube „VS-Fitness“.

Sporto muziejuje Kaune ir kitur.Partneriai

4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas