2016 / 05 / 25

Paaiškės kurių mokyklų tinklininkai geriausi

Jau šį savaitgalį Šiauliuose įvyks Lietuvos mokyklų žaidynių (LMŽ) finalinės kovos ir taip baigsis nuo mokslo metų pradžios trukęs sporto sezonas. Gegužės 27-28 dieną geriausi šalies jaunieji sportininkai kausis dėl nugalėtojų taurės ir taip pat įsijungs į Olimpinės dienos renginius.

Po intensyvių kovų paaiškėjo, kad Lietuvos mokyklų žaidynių vaikinų tinklinio turnyre dėl nugalėtojų vardų rungsis Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija, Druskininkų „Ryto“ gimnazija, Kelmės Jono Graičiūno gimnazija ir Varėnos rajono Vydenių pagrindinė mokykla.

„Esame pasiruošę, traumos ir ligos nekankina, laukiame finalinių kovų“, – sakė vos kiek daugiau nei 400 gyventojų turinčio Vydenių kaimo pagrindinės mokyklos kūno kultūros mokytojas Jonas Šiškevičius. – Tik mes mažai žaidėjų turime, tai viliamės, kad niekam nieko nenutiks. Vaikinai labai laukia finalų, nori vykti ir dalyvauti. Mūsų vaikai paprasti, neturime čia daug pramogų, todėl sportas mums yra išsigelbėjimas. Vaikai ištroškę varžybų, stengiasi, noriai renkasi į treniruotes. Tiesa, beveik visi vaikinai ir yra komandos nariai, kai mes išvažiuojame į varžybas, tai mokykloje nebelieka vaikinų. Todėl baisu, kad kokios ligos lemiamu metu neužkluptų, nes nebus kam žaisti. O šiais metais mūsų tikslas – medaliai. Norime juos užsikabinti ir pasidaryti šventę. Dauguma varžovų pažįstame, teko rungtyniauti, manau, kad favoritais bus Druskininkų „Ryto“ gimnazijos rinktinė, tačiau bandysime jai pasipriešinti. Džiaugiamės, kad galime dalyvauti tokiame renginyje, reikia kuo daugiau tokių varžybų, jeigu jų nebūtų – būtų labai liūdna. Žinoma, daug kainuoja toks dalyvavimas, bet stengiamės surasti lėšų“.

Merginų tinklinio turnyre medalių komplektus išsidalins Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija, Vilniaus rajono Avižienių gimnazija, Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija ir Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazija.

„Traumų ir ligų neturime, tačiau jau nuo balandžio vidurio neturėjome jokių varžybų, tai verdame savo katile, tik treniruotės ir treniruotės“, – šypsojosi Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazijos rinktinės trenerė ir buvusi Lietuvos futbolo rinktinės žaidėja Gitana Kerpienė. – Jau pusantro mėnesio esame be varžybinės patirties, tai kažkiek trikdo mūsų pasiruošimą. Tačiau eina merginos noriai, eina... tiesa, tą patį savaitgalį vyks ir Lietuvos U12 mergaičių čempionatas, tai nežinau, kaip reikės suderinti. Mūsų tikslai patys aukščiausi – norime pirmos vietos. Aš neturiu problemos sukviesti merginas į komandą, jos pačios nori, o tuo pačiu atstovaujame ir sporto mokyklai, dalyvaujame Lietuvos čempionatuose. Džiaugiuosi, kad tokios mokyklų žaidynės vyksta ir galime jose dalyvauti“.

Visos finalinio etapo kovos tarpusavyje sužais po vieną susitikimą ir daugiausiai kartų laimėjusi mokykla taps čempione.

Geriausios vaikinų ir merginų tinklinio komandos kovos sporto mokykloje „Dubysa“ (Gumbinės g. 18A).

Tinklinio varžybų tvarkaraštis:

27 d. (penktadienis)                                                                         

10.00 val. Kelmė r. Tytuvėnų gimnazija – Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija (M)           
11.00 val. Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija – Druskininkų „Ryto“ gimnazija (V)
12.00 val. Kelmė r. Tytuvėnų gimnazija – Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazija  (M)
13.00 val. Varėnos r. Vydenių pagrindinė mokykla – Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija (V)
14.00 val. Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazija  – Vilniaus r. Avižienių gimnazija (M)                 
15.00 val. Kelmės Jono Graičiūno gimnazija – Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija (V)         
16.00 val. Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija – Vilniaus r. Avižienių gimnazija (M)         
17.00 val. Druskininkų „Ryto“ gimnazija – Varėnos r. Vydenių pagrindinė mokykla (V)                              

28 d. (šeštadienis)                                                                             
10.00 val. Druskininkų „Ryto“ gimnazija – Kelmės Jono Graičiūno gimnazija (V)                                            
11.00 val. Vilniaus r. Avižienių gimnazija – Kelmė r. Tytuvėnų gimnazija (M)                                                  
12.00 val. Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazija – Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija (M)                                                                
13.00 val. Kelmės Jono Graičiūno gimnazija – Varėnos r. Vydenių pagrindinė mokykla (V)                      
14.30 Apdovanojimas Sporto mokykla „Dubysa“ (Gumbinės g. 18A)                                                                 Partneriai

Egles Sanatorija 4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas