2017 / 07 / 28

Penktos festivalio dienos varžybų apžvalga

Penktadienį savo pasirodymą festivalyje baigė plaukikai ir sidabro medalį iškovoję dziudo imtynininkai, o šeštadienį kovas tęs į finalą patekę krepšininkai, dėl 5-6 vietų žaidžiančios krepšininkės, lengvaatletės ir kanojininkė.

PLAUKIMAS

Penktadienį savo pasirodymą Europos jaunimo vasaros olimpiniame festivalyje Dėre baigė Lietuvos plaukikai. Rytiniame plaukime penki startavę  lietuviai į vakare vyksiančius finalus nepateko.

Arijus Pavlidi 200 m nugara įveikė per 2 min. 7,61 sek. ir liko keturioliktas – į finalą pateko geriausi 8 plaukikai. Germantas Ševcovas toje pat rungtyje užėmė 28 vietą (2 min. 11,97 sek.).

Vakar 4 vietą 100 m nugara plaukimo finale užėmusiai Kotrynai Teterevkovai dvigubai ilgesnėje distancijoje sekėsi prasčiau. Kotryna finišavo per 2 min. 40,66 sek. ir tenkinosi 24 vieta.

Kiti Lietuvos plaukikai taip pat aukštumų plaukimo takelyje nepasiekė.

Liepa Kluonytė ir Marija Rutkauskaitė, besivaržiusios 200 m laisvu stiliumi, užėmė 40 ir 45 vietas. Liepos laikas – 2 min. 10,93 sek., Marijos – 2 min. 12,48 sek.

Plaukimo rinktinės vadovas Saulius Binevičius, apžvelgdamas jaunųjų sportininkų pasiekimus, kalbėjo: „Mūsų rezultatas – 1 finalas ir 2 pusfinaliai. Į finalą pateko Kotryna Teterevkova, Arijus Pavlidi užėmė 9, o Titas Smailys -  10 vietą. Sveikinu sportininkus, šiame festivalyje gerinusius savo rekordus ir dėkoju treneriams, bet turiu pripažinti, kad daugelis plaukikų nepasirodė taip, kaip mes tikėjomės. Išvadas reikės padaryti grįžus namo ir išanalizavus, kas nutiko, kad tam tikri sportininkai nepasiekė savo asmeninių rezultatų“.

BAIDARIŲ – KANOJŲ IRKLAVIMAS

Baidarių ir kanojų irkluotojai trečiadienį varžėsi 200 m distancijoje.

Į kitą varžybų etapą pavyko iškopti merginų vienvietės kanojos, vaikinų vienvietės baidarės ir vaikinų  dvivietės baidarės irkluotojams, tačiau į pusfinalį pateko vienintelė kanojininkė Gabrielė Čerepokaitė.

Gabrielė rytiniame plaukime savo grupėje laimėjo kvalifikacijos plaukimą (55,415 sek.).

Baidarininkas  Armandas Žubys, ryte finišavęs trečias, vakare atplaukė ketvirtas ir tarp 29 dalyvių užėmė 16 vietą. Armandas taip pat irklavo ir dvivietę baidarę – drauge su porininku Jonu Veitu pirmame plaukime lietuviai distanciją įveikė treti, o vakare – ketvirti ir tarp 23 įgulų buvo 12-ti.

Dominykas Pažėra vienvietėje kanojoje 200 m atplaukė ketvirtas ir savo pasirodymą festivalyje baigė 17 vietoje iš 22 dalyvių. Paskutinė, 22-tra liko kanojininkė Gabrielė Mažeikaitė.

Vakariniame plaukime startavo dvivietę mišrią kanoją irkluojantys Dominykas Pažėra ir Gabrielė Čerepokaitė, jie atplaukė ketvirti ir galutinėje įskaitoje taip pat liko paskutiniai, 15-ti.

KREPŠINIS

Lietuvos krepšininkės, kurios festivalyje tęsia kovą dėl 5-8 vietų, penktadienį trimis taškais 65:62 įveikė Italijos rinktinę ir paskutinę festivalio dieną dėl 5-6 vietų susitiks su Čekijos rinktine.

Vaikinai pusfinalyje sutriuškino suomius 81:52 ir šeštadienį finale kausis su turkais.

VEE 9264

VEE 9319

LENGVOJI ATLETIKA

Priešpaskutinę festivalio dieną festivalyje pasirodė dvi Lietuvos lengvaatletės. 2000 m kliūtiniame bėgime Meda Repšytė finišavo trylikta (7:25.13). Trišuolio finalinėse varžybose Akvilė Medvedevaitė nušoko 11,99 m, pagerino savo asmeninį rezultatą ir užėmė devintą vietą.

VEE 8694

VEE 8649

Partneriai

tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt TOPsport logotipas web2 Maxima logo web Wake your body loto

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web RC logo web dolmen LOGO web IDW logo web APRANGAgroup glimstedt nike l r impuls audimas 176x108px2