2015 / 03 / 04

Pirmųjų Europos žaidynių šimtadienis

Kovo 4 d. kartu su Azerbaidžano ambasada ir sporto bendruomene minėjome 100 dienų iki pirmųjų Europos žaidynių, kurios birželio 12 d. prasidės Azerbaidžano sostinėje Baku.

Žaidynėse, kuriose varžysis daugiau nei 6 tūkst. sportininkų iš visos Europos, dalyvaus apie 60 lietuvių. Jie rungsis 9-iose sporto šakose (krepšinis 3x3, plaukimas, boksas, baidarių ir kanojų irklavimas, dviračiai, gimnastika, sambo, paplūdimio tinklinis, imtynės). Tikimės, kad prie rinktinės prisijungs ir daugiau atletų, kurie atstovaus Lietuvą dziudo, badmintono, stalo teniso, triatlono ir šaudymo šakose.

100 dienų iki Europos žaidynių

Šventėje sportininkams sėkmės linkėjo ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius, Azerbaidžano ambasadorius Dr. Hasanas Mammadzada, Kūno kultūros ir sporto departamento generalinis direktorius Edis Urbanavičius ir LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė.

DSC 0634

„Surengti ir svetingai organizuoti tokio didelio masto varžybas, kurios pateks į istoriją kaip pirmosios Europos žaidynės, žinoma yra didelė garbė ir atsakomybė,“ – sakė Azerbaidžano ambasadorius Dr. Hasanas Mammadzada.

Renginio svečiai ragavo tradicinių Azerbaidžano virtuvės patiekalų, klausėsi šių metų „Eurovizijos“ dainos „This time“, kurią atliko konkurso nugalėtojai Vaidas Baumila ir Monika Linkytė, bei stebėjo „Lietuvos talentų“ finalininkių, šokių studijos „Aušrinė“, šokėjų pasirodymą.

Nuo simbolinio šimtadienio prasidės ir žaidynių reklaminė kampanija, kurią LTOK įgyvendina kartu su Baku žaidynių organizaciniu ir Europos olimpiniu komitetais.

Daugiau nuotraukų galite peržiūrėti galerijoje.Partneriai

tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas