2015 / 04 / 16

Posėdžiavo vykdomojo komiteto nariai

Balandžio 16 d. įvyko LTOK vykdomojo komiteto posėdis. LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė informavo apie Vilniuje vykusį Europos olimpinių komitetų komisijos „Lyčių lygybė sporte“ posėdį ir jame aptartus klausimus. Tai buvo pirmasis šios komisijos pasitarimas, jame aptarti veiklos tikslai ir nuspręsta į komisiją įtraukti vyrų. Prezidentė pabrėžė, kad komisija glaudžiai bendradarbiauja su Europos lyčių lygybės institutu ir jo vadove Virginija Langbakk. LTOK prezidentė atkreipė dėmesį į tai, kad šiuo metu tik vienai Lietuvos sporto federacijai (iš 86) vadovauja moteris, todėl būtina skatinti moteris siekti karjeros sporte. Kitas komisijos susitikimas numatomas  balandžio 27 d. Varšuvoje vyksiančiame Tarptautinio olimpinio komiteto seminare. Gegužės mėnesį komisija susitiks per Europos olimpinių komitetų asamblėją.

LTOK olimpinio sporto direkcijos direktoriaus pavaduotojas Einius Petkus informavo apie pasirengimą Europos žaidynėms Baku. Normatyvus į pirmąsias Europos žaidynes jau įvykdė 70 Lietuvos sportininkų. 60% rinktinės narių yra olimpinės rinktinės kandidatai. Trumpasis sportininkų sąrašas žaidynių organizatoriams bus pateiktas iki gegužės 1 d.

Lietuvos sportininkų, dalyvausiančių Europos žaidynėse, skaičius

lentele

Olimpinio sporto direkcija jau planuoja sportininkų keliones, rūpinasi skrydžiais ir kambarių rezervavimu.

Lietuvos olimpiečių asociacijos prezidentė Lina Kačiušytė apžvelgė kovo 26 d. vykusią asociacijos ataskaitinę konferenciją. Joje dalyvavo 33 asociacijos nariai (iš 36). Dar vienai ketverių metų kadencijai prezidente perrinkta Lina Kačiušytė, viceprezidente - Birutė Statkevičienė, generaline sekretore - Vida Vencienė. Antruoju viceprezidentu buvo išrinktas Romualdas Bitė.

Vykdomojo komiteto nariai patvirtino LTOK ir LOF pirmojo ketvirčio biudžeto apyskaitas. Partneriai

4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas