2019 / 02 / 18

Prizai skatins fizinį aktyvumą

„Olimpinė savaitėje“ dalyvavę pradinių klasių moksleiviai iš Radviliškio rajono prizais paskatinti išlikti fiziškai aktyvūs.

Projektas „Olimpinė savaitė“ ragino pradinių klasių moksleivius sportuoti ir pedagogams suteikė įvairios naudingos medžiagos, padėjo išmokti naujų dalykų, paįvairinti mokymosi procesą.

Burtų keliu dešimčiai mokyklų taip pat atiteko prizai. Tarp jų pateko ir Šiaulėnų M. Šikšnio gimnazijos Tyrulių skyriaus moksleiviai.

Tyrulių pradinukų nedaug, jų amžius labai skirtingas, todėl surinkti komandą mažųjų ar mokyklų žaidynėms nepavyksta. Visgi jie neliko pasyvūs ir nutarė imtis veiklos patys.

„Mūsų klasė yra labai mažutė, moksleivių amžius labai skirtingas, dėl to žaidynėms surinkti komandą sunku. Turime dešimt vaikų: pirmokus, antrokus ir ketvirtokus. Gavę Olimpinės savaitės medžiagą pasitarėme ir nusprendėme, kad dalyvausime“ , - pasakojo mokytoja Olga.

Laimėtas dovanas – išmaniąsias apyrankes, kurios skatins vaikus dar aktyviau leisti laiką - įteikė žinomas TV veidas, "Lietuvos mokyklų žaidynių" laidos vedėjas Mindaugas Ponomariovas „Ozis“.

„Labai apsidžiaugėme, kai buvom paskelbti tarp nugalėtojų, laukėme dovanų ir jos mus labai pradžiugino. Lauksime kitų metų ir būtinai dalyvausime šitame projekte“, - įspūdžiais dalijosi pedagogė.

Prizais taip pat džiaugėsi dar 9 mokyklų pradinės klasės iš įvairių šalies kampelių: Antazavės, Kruonio, Dembavos, Kauno, Viešvilės, Klaipėdos, Lazdijų, Rokiškio ir Vilkaviškio. Jiems atiteko bilietai į Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės rungtynes, slidinėjimo plaukimo, gatvės šokių, laipiojimo, kiokušin karatė pamokos, sportinės aprangos komplektai bei kita.

„Olimpinės savaitės“ projekte dalyvavo apie 12 tūkstančių vaikų iš daugiau nei 300 mokyklų ir 49 savivaldybių. Projektą organizavo Lietuvos tautinis olimpinis komitetas su partneriais - LR Sveikatos apsaugos ministerija ir LR Švietimo ir mokslo ministerija.Partneriai

tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas