2016 / 08 / 18

Rio: šiuolaikinė penkiakovė ir šuoliai į aukštį

Ketvirtadienį Rio de Žaneire varžybas pradėjo penkiakovininkai, į finalą pateko šuolininkė į aukštį Airinė Palšytė.

Šiuolaikinė penkiakovė

Tris valandas trunkančią fechtavimo rungtį Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių organizatoriai nusprendė surengti pagrindinių varžybų išvakarėse.

36-ios sportininkės vieno rato sistema grūmėsi su visomis varžovėmis, o L. Asadauskaitės-Zadneprovskienės kišenėje dienos pabaigoje buvo 19 pergalių ir 16 pralaimėjimų (214 taškų).

11-ą vietą užėmusi titulą ginanti lietuvė tikėjosi daugiau, bet emocijoms aprimus pripažino, kad ir toks rezultatas – konkurencingas.

Rio fechtavimas mot 1 of 2

Ramiau širdyje jai turėjo pasidaryti peržvelgus fechtavimo protokolą. Iš pagrindinių šiuolaikinės penkiakovės favoričių vienintelė vokietė Lena Schoneborn sugebėjo kiek atitrūkti nuo lietuvės (24 pergalės, 244 taškai). Tiesa, ir ją aplenkė lenkė Oktawia Nowacka (27 pergalės, 262 taškai).

Tiek jos, tiek L. Asadauskaitės-Zadneprovskienės pagrindiniai koziriai bus mesti ant stalo kitą dieną. I. Serapinaitės stiprioji pusė – plaukimas, vyresnės komandos draugės – kombinuota bėgimo ir šaudymo rungtis. Sportininkių taip pat laukia loterija traukiant žirgus ir jojimo varžybos, be to, papildomo fechtavimo metu kiekviena galės prisidurti po kelis ar keliolika taškų.

Ketvirtadienį startavo ir penkiakovininkas Justinas Kinderis. Fechtavimo  rungtyje laimėjęs 18 kovų ir patyręs 17 pralaimėjimų sportininkas surinko 208 taškus ir bendroje įskaitoje dalijasi 18-21 vietomis. Kitose rungtyje J.Kinderis varžysis šeštadienį.

Lengvoji atletika

Šuolininkė į aukštį Airinė Palšytė sėkmingai startavo Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių atrankoje. Antrose olimpinėse žaidynėse dalyvaujanti sportininkė antruoju bandymu įveikė kvalifikacijos normatyvą (194 cm) ir pateko į varžybų finalą.

DSC 3099

Iš viso atrankoje dalyvavo 36 šuolininkės, į finalą pateko 18 sportininkių.Partneriai

Egles Sanatorija 4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas