2017 / 02 / 17

S. Ramanauskas 1000 m rungtyje - ketvirtas

Turkijoje vykstančiame Europos jaunimo žiemos olimpiniame festivalyje greitojo čiuožimu trumpuoju taku atstovas Salvijus Ramanauskas 1000 m rungtyje užėmė 4 vietą.

Lietuvos atstovas sėkmingai įveikė atrankos, ketvirtfinalio ir pusfinalio barjerus ir pateko į A finalą, kuriame varžėsi 4 sportininkai. Startavęs pirmas, likus keletui ratų lietuvis buvo aplenktas varžovų, o mėgindamas juos vytis, susidūrė su Rusijos atstovu ir buvo diskvalifikuotas. Nugalėtoju tapo prancūzas Diane Sellier (1 min. 30,832 sek.)

Ketvirtadienį Salvijus Ramanauskas 500 m distancijoje iškovojo pirmąjį Lietuvos istorijoje Europos jaunimo žiemos olimpinio festivalio aukso medalį.

received 1463011420398317

received 1463013890398070

Partneriai

tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt Maxima logo web Wake your body loto

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web RC logo web IDW logo web glimstedt nike l r impuls audimas 176x108px2