2017 / 02 / 15

Salvijus Ramanauskas - Europos festivalio finale

Greitojo čiuožimo trumpuoju taku atstovas 1500 m distancijoje su 2 min. 21,342 sek. rezultatu ne tik laimėjo savo grupės atrankos čiuožimą, bet ir parodė pirmą rezultatą iš visų 28 dalyvių. Pirmame pusfinalyje Salvijus Ramanauskas su 2 min. 53,472 sek. rezultatu finišavo antras, nusileidęs italui Spechenhauseriui Lucai (2 min. 53,327 sek.) ir pateko į finalą.

Trečiadienį savo pasirodymus Europos jaunimo festivalyje tęsė ir Lietuvos biatlonininkai bei dailiojo čiuožimo atstovė.

Vaikinų biatlono 10 km persekiojimo lenktynėse Nikita Romanovas (33 min. 45,8 sek.; 4 baudos ratai) užėmė 28 vietą, o Jokūbas Mačkinė (35 min. 30,3 sek.; 7 baudos ratai) - 34-tas.  Aukso medalį iškovojo prancūzas Thomas Briffaz, distanciją įveikęs per 28 min. 45,9 sek. ir turėjęs įveikti 3 baudos ratus.

Lietuvos dailiojo čiuožimo atstovė Valerija Keda po laisvosios programos, pasirodžius 19 iš 21 dalyvių, rikiuojasi 12-toje vietoje.

Salvijus Ramanauskas2

Valerija Keda2

Partneriai

tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt TOPsport logotipas web2 Maxima logo web Wake your body VivusLT grey loto

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web RC logo web dolmen LOGO web IDW logo web APRANGAgroup glimstedt nike l r krasta impuls audimas 176x108px2