2017 / 10 / 25

Sport Kids: vaikai profesionaliajame sporte

Vienintelis Lietuvoje Sporto kino festivalis pristato dokumentinį filmą „Sport kids“ (liet. – „Sporto vaikai“). Spalio 27 d. 12.00 val. vilniečiai ir kauniečiai turės galimybę apsilankyti šio filmo seansuose kino teatre "Pasaka" ir kino centre "Romuva". 

Vaikai profesionaliame sporte. Kas jie ir kaip jiems sekasi industrijoje, kur sąlygas diktuoja suaugusieji? Atsakymai į šiuos klausimus – trijų trumpametražių dokumentinių filmų serijoje „Sport Kids“.

Trys filmai, trys skirtingos istorijos, trys skirtingos šalys, trys skirtingos kultūros.

„Chapter 11” (liet. – „11 skyrius”)

Sport kids 2

Anita Zenani, Pietų Afrikos miestelio mergaitė - BMX jaunių čempionė. Mergaitė pradeda jausti įtampą. Pastarieji du metai jai buvo itin intensyvūs, pilni sunkių treniruočių ir varžybų. Didėjantis populiarumas, žiniasklaidos dėmesys ir aplinkinių lūkesčiai tampa monstru, augančiu gigantu. 

Nepaisant to Anita stengiasi rasti motyvacijos treniruotis. Ji yra vienintelė mergaitė klube, jai sunku suspėti su fiziškai stipresniais berniukais. Ji pradeda jaustis atstumta, ji nusivylusi. Jaunosios sportininkės treneris nepatenkintas jos darbu ir rezultatais.

Tačiau šalia yra visai kitas pasaulis. Anita iš mergaitės virsta paaugle, kuri nori rasti laiko tiesiog pabūti su draugais. Sąvoka „ateities čempionė“ pakimba ant plauko. Sportininkė pasimetusi tarp to, ką nori ir ką reikia daryti. Ji kryžkelėje. Pasirinkti reikia dabar.

„Chikara - The Sumo Wrestler's Son” (liet. – „Chikara – sumo imtynininko sūnus“)

sumo poster CMYK ISO Coated v3

Dešimtmetis berniukas iš Japonijos Chikara yra vienas iš geriausių imtynininkų sumo klube. Kaip buvusio sumo čempiono sūnų, jį supa aukšti aplinkinių lūkesčiai ir įsipareigojimas sau. Chikaros tėvas yra labai užsiėmęs, jų vienintelis laikas kartu – sumo treniruotės. Artėjantis sumo čempionatas Chikarai reiškia viską – jis privalo laimėti, kad tėtis juo didžiuotųsi. 

Filmo autorius: Simon Lereng Wilmont

Filmo trukmė: 67 min.

Filmo partneris - Japonijos ambasada Vilniuje. 

OFICIALUS FILMO ANONSAS http://https://www.youtube.com/watch?v=AhKnsfDDshM

„The Fencing Champion“

Fechtavimas

Dvi sukryžiuotos špagos yra drama. Dar įdomesnė istorija gali slypėti už jų. „The Fencing Champion“ (liet. – „Fechtavimo čempionas“) - gili ir jaudinanti dviejų fechtuotojų draugystė. Netrukus dešimtmetis Rubenas turės susigrumti su talentingiausiu Europos fechtuotoju.  Tai filmas apie dviejų sportininkų draugystę ankstyvoje paauglystėje.

Filmo autorius: Simon Lereng Wilmont

OFICIALUS FILMO ANONSAS https://www.youtube.com/watch?v=fUQin3HXF4w

Visi festivalio filmai bei registracija – http://www.lteam.lt/renginiai/Sporto-kino-festivalis

Partneriu logai12

 

 Partneriai

Egles Sanatorija 4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas