2015 / 03 / 23

Sporto psichologų susitikimas Vilniuje

Kovo 19-22 dienomis Vilniuje Europos sporto psichologijos federacijos (FEPSAC) vykdomoji taryba surengė kasmetinį susitikimą, kurio metu aptarė įvairius darbinius klausimus ir diskutavo apie artėjančio kongreso organizavimą, kuris vyks š.m. liepos mėn. Šveicarijoje.

Susitikime Vilniuje Dalyvavo FEPSAC prezidentas Paul Wylleman, vice-prezidentė Anne-Marie Elbe, generalinis sekretorius Xavier Sanchez bei tarybos nariai Nadine Debois, Antonis Hatzigeorgidias, Caroline Jannes, Markus Raab.

Kovo 19 d. Lektoriai Xavier Sanchez ir Paul Wylleman Lietuvos olimpiniame sporto centre vykusiame seminare skaitė paskaitas treneriams apie savireguliaciją siekiant geresnio sportinio pasirodymo įtemptose situacijose.

Tą pačią dieną FEPSAC tarybos vadovai ir nariai susitiko su LTOK prezidente Daina Gudzinevičiūte ir aptarė sporto psichologijos situaciją Lietuvoje. Vėliau į LTOK būstinę atvyko Lietuvos sporto psichologijos asociacijos atstovai, su kuriais svečiai dalinosi patirtimi - pasakojo kaip kitose šalyse organizuojamas sportinis rengimas ir psichologinė parama sportininkams, pristatė, kaip sporto organizacijos ir asociacijos bendradarbiauja su vietinėmis sportininkų rengimo institucijomis. 

Kovo 20 dieną Europos sporto psichologų federacijos taryba posėdžiavo, o kovo 21 d. dalyvavo dar viename seminare sporto treneriams ir psichologams taikomosios sporto psichologijos tema „Sporto psichologija – šiuolaikinių sportininkų ir trenerių įrankis“. Partneriai

tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas