2018 / 04 / 16

Startavo "Olimpinės dienos" registracija

Prasidėjo registracija į pagrindines „Olimpinės dienos 2018“ varžybas. Be 60-ies nemokamų dalyvio paso rungčių, kurios bus paviešintos netrukus, organizatoriai siūlo išbandyti jėgas LTeam 3x3 krepšinio, plaukimo, irklenčių ir bėgimo varžybose. Visa tai – birželio 2 dieną Panevėžyje.

3x3 krepšinis

Event Krepsinis FCB

Jau balandžio 28 dieną Šiauliuose įvyks pirmasis atrankinis LTeam 3x3 krepšinio turnyro etapas. Vėliau kovos persikels į Klaipėdą (gegužės 6 d.), Vilnių (gegužės 26 d.) ir Kauną (gegužės 27 d.). Trys stipriausios kiekvieno etapo komandos birželio 2 dieną Panevėžyje susikaus dėl pagrindinio prizo – kelialapio į FIBA Challenger 3x3 krepšinio turnyrą Italijoje.

Registracija į LTeam 3x3 vyksta ČIA.

LTeam bėgimai

Event BEGIMAI FCB

Tampa tradicija, jog masiškiausiai sporto entuziastai dalyvauja „Olimpinės dienos“ bėgimuose. Šįkart organizatoriai siūlo išbandyti keturias LTeam bėgimų trasas – 10 km, 5 km, Olimpinės mylios (1988 metrai) bei vaikų (500 metrų) bėgimus..

Registracija į 10 km bei 5 km bėgimus yra mokama. Olimpinės mylios ir vaikų bėgimai – NEMOKAMI.

Registruokitės į bėgimus paspaudę ČIA.

Drauge sudeginkime tinginį birželio 2 dieną Panevėžyje!

Irklenčių varžybos

Event Irklentes FCB 2

Naujiena „Olimpinėje dienoje“ – irklenčių varžybos. Stovėk, klūpėk, tupėk, irkluok gulėdamas arba tiesiog varyk kaip moki.

Įveik 500 metrų Panevėžio Senvagėje, o jei būsi greičiausias, pateksi į „Olimpinės dienos“ istoriją bei uždirbsi Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, LTeam bei renginio partnerių įsteigtus prizus.

Varžybose galima dalyvauti su savo irklente arba ją suteiks rungties organizatoriai.

REGISTRUOTIS ČIA.

Plaukimo atvirame vandenyje varžybos

WEBUI

Panevėžietis Europos čempionas kviečia visus į Panevėžį pasivaržyti plaukimo rungtyje ir sako, kad ši sporto šaka „Olimpinėje dienoje“ yra pri-va-lo-ma!

Birželio 2 dieną pačiame Panevėžio centre, Senvagės tvenkinyje, vyks 500 metrų plaukimo varžybos atvirame vandenyje. Jose dalyvauti gali visi sveikatą pasitikrinę ir plaukti mokantys Lietuvos bei užsienio piliečiai, mėgėjai ir sportininkai, vyrai, moterys, vaikai.

Registracija į „Olimpinės dienos“ plaukimo varžybas vyksta ČIA.

Nemokamos rungtys - dalyvio pase

pasas

Bilietas į daugiau kaip 60 „Olimpinės dienos“ rungčių yra NEMOKAMAS LTEAM dalyvio pasas, jį atsiimti ir aktyvuoti galima renginio dieną REGISTRACIJOJE. Aktyvuojant į pasą įrašomas dalyvio vardas ir pavardė, uždedamas specialus renginio antspaudas.

Pase bus galima rasti šventės programą, žemėlapį bei rungčių sąrašą su nurodytais taškais. Už įveiktą kliūtį ar atliktą užduotį dalyvis gaus tam tikrą taškų kiekį, kuriuos vėliau registracijoje galės išsikeisti į prizus, suvenyrus, medalius.

Pateikus užpildytus pasus, suvenyrus bus galima atsiimti renginio dieną nuo 11.00 iki 17.00 REGISTRACIJOJE.

Gaukite LTEAM pasą ČIA. 

Daugiau informacijos - svetainėje www.lteam.ltPartneriai

tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt Maxima logo web Wake your body TOY logo colour 2000px v02 OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web RC logo web glimstedt nike l r impuls audimas 176x108px2

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas