2015 / 06 / 17

Sugrįžimo nepavyko pažymėti pergale

Beveik dvejus metus varžybose nedalyvavęs patyręs Lietuvos laisvųjų imtynių kovotojas Mindaugas Rumbutis prisipažįsta - parodyti viską, ką išties gali, ant Europos žaidynių kilimo jam pritrūko dar bent mėnesio sunkaus darbo treniruotėse.

„Žinoma, galėjau kabintis į pergalę. Tačiau pritrūkau funcionalumo. Pirmoje kovoje labai pavargau, po jos jaučiausi visiškai išsikrovęs“, - teigė 28 metų atletas, svorio kategorijos iki 97 kg aštuntfinalyje surėmęs pečius su gruzinu Elzbaru Odikadze. Debiutinė dvikova lietuviui susiklostė nesėkmingai – antrame kėlinuke teisėjai sustabdė kovą, nes dvejais metais jaunesnis gruzinas susikrovė įtikinamą vienuolikos taškų persvarą. Rinktinės treneris Sergejus Kasimovas dar apeliavo teisėjo sprendimą, tačiau po vaizdo peržiūros arbitrai M.Rumbučiui pridėjo tašką, bet to vis tiek nepakako, kad kova būtų tęsiama, nes laisvosiose imtynėse nugalėtoju iškart skelbiamas atletas, susikrovęs 10 ir daugiau taškų pranašumą.

Netrukus po kovos M.Rumbutis jau sėdėjo tribūnoje ir stebėjo, kaip E.Odakidzė vieną po kito įveikė du konkurentus ir pateko į finalą, taip atverdamas lietuviui galimybę pakovoti dėl bronzos.

Turnyro dėl trečiosios vietos pusfinalyje lietuviui teko kovoti su slovaku Jozefu Jaloviaru.

Nors Slovakijos sportininkas buvo išsiveržęs į priekį, lietuvis nenuleido rankų. Bet po dar vienos sėkmingos J.Jaloviaro atakos M.Rumbučiui nebebuvo kur trauktis. Jis pamėgino pulti priešininką, tačiau nuaidėjusi kovos pabaigą skelbianti sirena tuo pačiu paskelbė ir Lietuvos atleto pasirodymo Europos žaidynėse pabaigą.

„Šis varžovas man buvo parankus, antrą kovą tikrai galėjau laimėti. Gal kiek pavėlavau atlikti paskutinę ataką. Ją dar tik ruošiau, kai buvo likusi minutė. O po to kai pakėliau galvą, jau teturėjau devynias sekundes. Jau buvau sėkmingai pradėjęs atakatą, tačiau neapskaičiavau laiko", - tikino M.Rumbutis.Partneriai

tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas