2016 / 08 / 20

Suklupęs žirgas atėmė svarbius taškus

Šeštadienį Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse varžybas tęsė penkiakovininkas Justinas Kinderis. Vyrai po varžėsi plaukimo, papildomo fechtavimo etape, jojimo ir kombinuotoje bėgimo ir šaudymo rungtyje.

Plaukimas

J. Kinderis dienos varžybas pradėjo pirmajame iš šešių plaukimų. 200 m laisvuoju stiliumi lietuvis įveikė per 2 min. 6,84 sek. ir savo plaukime finišavo antras, į priekį praleidęs tik ukrainietį Pavlo Tymoščenko. Bendrojoje įskaitoje Justinas po plaukimo buvo 30-tas.

Šeštajame plaukime buvo pagerintas olimpinis penkiakovės rekordas. Britas Jamesas Cooke'as distanciją įveikė per 1:55.60 min, surinko 354 taškus ir įsitaisė lentelės viršūnėje.

Papildomas fechtavimo etapas

J. Kinderis papildomame fechtavimo etape kovojo keturis kartus ir suklupo tik prieš bulgarą Dimitarą Krastanovą. Lietuvis įveikė užvakar daugiau taškų surinkusius sportininkus - kiną Zhongrong Cao, meksikietį Ismaelį Marcelo Hernandezą Uscango ir vieną varžybų favoritų egiptietį Amro'ą Elgezirį.

Trys pergalės J. Kinderiui garantavo papildomus tris taškus, o po plaukimo ir fechtavimo pajėgiausias Lietuvos penkiakovininkas turėjo 531 tašką ir užėmė 23 vietą. Nuo lyderio iš Rusijos Aleksandro Lesuno lietuvis atsilieko 61 tašku. 

Jojimas

Jodamas žirgu Sl Special, J. Kinderis išnaudojo laiko limitą ir negavo taškų. 

Sėkmingai ir laisvai jojęs, pirmus tris šuolius per kliūtis sėkmingai atlikęs žirgas prieš ketvirtąjį barjerą suklupo ir išmetė J. Kinderį iš balno. Be raitelio likęs žirgas pasibaidė ir pradėjo bėgioti po visą konkūro aikštę. Kol jį suvaldė pagalbinis personalas, praėjo beveik 60 sekundžių. Lietuvis dar spėjo sėsti į balną ir prijoti artimiausią kliūtį, tačiau žirgas šokti atsisakė, o ir pasibaigė laiko limitas.  Po jojimo rungties J.Kinderis krito į 35 vietą.

Bėgimas ir šaudymas

Olimpiniu čempionu tapo rusas Aleksandras Lesunas (1479 taškai). Sidabrą iškovojo ukrainietis Pavlo Tymoščenko (1472), bronzą – meksikietis Ismaelis Marcelo Hernandezas (1468). Nors J.Kinderis solidžiai pasirodė per paskutinę bėgimo ir šaudymo rungtį, jis liko 34-as, pelnęs 1144 taškus.Partneriai

Egles Sanatorija 4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas