2015 / 10 / 02

Tęsiasi sporto administratorių mokymai

Rugsėjo 30 – spalio 1 dienomis trečiąjį kartą prasidėjo sporto administratorių kursai, kuriuos Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) organizuoja kartu su Lietuvos sporto federacijų sąjunga (LSFS).

Mokymuose dalyvavo sporto specialistai iš miestų ir rajonų savivaldybių, sporto centrų, pirmą kartą buvo suteikta galimybė mokymuose dalyvauti ir sporto federacijų darbuotojams.

Kursų dalyviai susipažino su olimpinio sąjūdžio filosofija bei istorija, sporto medicina ir pasirengimu olimpinėms žaidynėms, vadybos ir komunikacijos pagrindais, atliko praktines užduotis.

Apie olimpinį sąjūdį, jo filosofiją ir raidą kursų dalyviams pasakojo LTOK olimpinio švietimo programų vadovė Vita Balsytė, LTOK sporto direktoriaus pavaduotojas Einius Petkus skaitė pranešimus apie sporto mediciną, kovą su dopingu, sporto mokslą, pasirengimą ir dalyvavimą olimpinėse žaidynėse. Lietuvos sporto universiteto (LSU) dėstytoja Irena Valantinė pasakojo apie efektyvią komunikaciją, lyderystę ir sprendimų priėmimo metodus.

„Puikūs lektoriai, įdomios užduotys – kursai išties pateisino lūkesčius. Nekantriai laukiu spalio pabaigos ir kitos mokymų dalies“,- įspūdžiais dalinosi Lietuvos laipiojimo sporto asociacijos deleguota specialistė Milda Koreivaitė.

Intensyvius keturių dienų kursus, kurie bus pratęsti spalio 28-29 dienomis, finansuoja Tarptautinio olimpinio komiteto (TOK) Olimpinio solidarumo programa. Programos nuostatai dalyvių skaičių riboja iki 20. Olimpinis solidarumas padengia visas dalyvių mokymo, nakvynės ir maitinimo išlaidas.

sporto administratoriu kursai 2Partneriai

tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt Maxima logo web Wake your body TOY logo colour 2000px v02 OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web RC logo web glimstedt nike l r impuls audimas 176x108px2

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas