2017 / 10 / 10

TOK prezidentas susitiko su šalies prezidente

Spalio 10 d. Lietuvoje besilankantis Tarptautinio olimpinio komiteto (TOK) prezidentas Thomas Bachas susitiko su Lietuvos Respublikos Prezidente Dalia Grybauskaite.

Prezidentė su Thomu Bachu aptarė skaidrumo, kovos su dopingu, lyčių lygybės sporte klausimus. Šios aktualios temos yra vienos svarbiausių strateginių krypčių, įvardintų TOK „Olimpinėje darbotvarkėje 2020“. Darbotvarkėje numatytų tikslų ir rodiklių siekia ne tik pats Tarptautinis olimpinis komitetas, bet ir šalių nacionaliniai komitetai, taip pat ir LTOK.

VEE 0706

Susitikime kalbėta, kad Vilniuje rengiamas Tarptautinio olimpinio komiteto forumas ,,Moterų lyderystės stiprinimas“ yra puikus „Olimpinės darbotvarkės 2020“ Lietuvoje įgyvendinimo pavyzdys.

Dalia Grybauskaitė pažymėjo, kad Lietuva lyčių lygybės sporte srityje yra viena lyderių. Nuo Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo iš 5 olimpinių čempionų net trys yra moterys. Viena iš jų, Daina Gudzinevičiūtė, ne tik yra olimpinė čempionė, bet ir vadovauja Lietuvos tautiniam olimpiniam komitetui.

VEE 0710

Susitikime su Tarptautinio olimpinio komiteto pirmininku taip pat kalbėta apie LTOK vykdomus projektus, skirtus olimpinio švietimo sričiai, olimpinių vertybių diegimui jaunimo tarpe, moterų lyderystei skatinti. Aptarti ir Lietuvos sportininkų pasiekimai, pasirengimas dalyvauti 2018 m. Pjongčango žiemos olimpinėse žaidynėse.

Susitikime Prezidentūroje taip pat dalyvavo Europos olimpinių komitetų asociacijos prezidentas Janezas Kocijančičius, Europos olimpinių komitetų asociacijos generalinis sekretorius Raffaeli Pagnozzi, Olimpinio solidarumo bei TOK ryšių su nacionaliniais komitetais direktorius Pere Miro, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė Daina Gudzinevičiūtė. 

VEE 0728Partneriai

Egles Sanatorija 4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas